Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh módy STYL

KABO
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Módní značka VIGOSS vám zcela jistě ubere roky!


Módní tureckou značku VIGOSS založil pan Mehmedem Bulurem v roce 1996. Na českém a slovenském trhu ji už téměř 25 let úspěšně zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ s.r.o., která vybudovala velkoobchodní síť odběratelů i vlastní maloobchodní prodejnu pod označením VIGOSS JEANS.

„Předností této značky jsou dámské a pánské kalhoty převážně z denimu všech délek a střihů,“ říká Ing. Josef Kosek, jednatel tuzemské společnosti. Na stánku v hale P si na únorovém veletrhu STYL můžete prohlédnout také pestrá trička a mikiny. Vše je nejen pohodlné, ale hlavně stylové, navíc za přijatelnou cenu a co více, každý díky značce VIGOSS JEANS působí mladistvěji.

VIGOSS CZ s.r.o. zastupuje také českou značku JOSSI, která na našem trhu jen těžko hledá srovnatelného konkurenta. „Tato značka se převážně zaměřuje na polokošile, trička a mikiny. Vše je vyráběno z nejkvalitnějších materiálů. Základní řada je od velikosti M až po 3XL a vyrábět bychom měli i 4XL a 5XL,“ potvrdil skvělou zprávu pro mužné postavy Josef Kosek. My jen ještě dodáváme, že luxusní polo trika jsou dokonale řemeslně zpracovaná a pozornosti by neměla uniknout ani volnočasová saka, která naplní představu dokonalého looku muže v jakémkoli věku.

 

 

Datum: 20.2.2022 12:19:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště