Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Módní trendy doplní zimní sporty. V pavilonu Z se uskuteční Olympijský festival

 

Prohlédnout si nejnovější kolekce šatů, obuvi a kabelek, urazit pár kroků, nazout brusle nebo lyže a užívat si zimní radovánky. Přesně tak může vypadat návštěva únorových veletrhů STYL a KABO. Společně s nimi se totiž bude v pavilonu Z konat Olympijský festival.

Brány festivalu se otevřou ještě před začátkem veletrhů – konkrétně 9. února. „Unikátní prostor pavilonu Z čeká proměna ve sportoviště, o němž jsme přesvědčení, že přiláká návštěvníky všech věkových kategorií,“ uvedl místopředseda Českého olympijského výboru Libor Varhaník.

Lidé si na výstavišti vyzkouší na třicet sportů. „Zahrají si třeba lední hokej nebo curling. Čeká je také krasobruslení, snowboarding a dokonce skoky na lyžích,“ vyjmenovala mluvčí akce Martina Kučerová.

Organizátoři připravili také nabitý doprovodný program. „Jeho součástí jsou autogramiády současných i bývalých hráčů HC Kometa Brno či exhibiční krasobruslařská vystoupení. Dvaadvacátého února pak celý den věnujeme připomínce zisku hokejového zlata v Naganu v roce 1998,“ nalákala Kučerová.

Olympijský festival bude v době veletrhů STYL a KABO otevřený v sobotu od 9 do 21 hodin, v neděli a pondělí pak od 9 do 19 hodin. Základní vstupné je 50 korun, děti do 150 centimetrů za lístek neplatí. S autem lidé zaparkují na ploše u pavilonu P.

Sportoviště si zájemci mohou rezervovat na www.olympijskyfestival.cz, kde také najdou další informace.

Datum: 23.1.2018 14:30:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště