Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Módní trendy doplní zimní sporty. V pavilonu Z se uskuteční Olympijský festival

 

Prohlédnout si nejnovější kolekce šatů, obuvi a kabelek, urazit pár kroků, nazout brusle nebo lyže a užívat si zimní radovánky. Přesně tak může vypadat návštěva únorových veletrhů STYL a KABO. Společně s nimi se totiž bude v pavilonu Z konat Olympijský festival.

Brány festivalu se otevřou ještě před začátkem veletrhů – konkrétně 9. února. „Unikátní prostor pavilonu Z čeká proměna ve sportoviště, o němž jsme přesvědčení, že přiláká návštěvníky všech věkových kategorií,“ uvedl místopředseda Českého olympijského výboru Libor Varhaník.

Lidé si na výstavišti vyzkouší na třicet sportů. „Zahrají si třeba lední hokej nebo curling. Čeká je také krasobruslení, snowboarding a dokonce skoky na lyžích,“ vyjmenovala mluvčí akce Martina Kučerová.

Organizátoři připravili také nabitý doprovodný program. „Jeho součástí jsou autogramiády současných i bývalých hráčů HC Kometa Brno či exhibiční krasobruslařská vystoupení. Dvaadvacátého února pak celý den věnujeme připomínce zisku hokejového zlata v Naganu v roce 1998,“ nalákala Kučerová.

Olympijský festival bude v době veletrhů STYL a KABO otevřený v sobotu od 9 do 21 hodin, v neděli a pondělí pak od 9 do 19 hodin. Základní vstupné je 50 korun, děti do 150 centimetrů za lístek neplatí. S autem lidé zaparkují na ploše u pavilonu P.

Sportoviště si zájemci mohou rezervovat na www.olympijskyfestival.cz, kde také najdou další informace.

Datum: 23.1.2018 14:30:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště