Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Militu – něco víc než tašky


Tašky Militu úspěšně kombinují vysoký komfort používání a módní, moderní design.

Díky nim snadno zvýrazníte přednosti své postavy a stanete se majitelkou krásně šité tašky, do které se vám vejdou všechny potřebné věci. Bez ohledu na to, zda jste mladá maminka, studentka, aktivní podnikatelka nebo cestujete po světě s batohem na zádech – zde si najdete něco pro sebe.

Militu - bez ohledu na to, kam jdete, jsme s vámi

Značka Militu je polská značka vytvořená ženami pro ženy. Chce podporovat ženy v jejich aspiracích a snech. Předpokládá, že to, čím se obklopujete, má velký vliv na vaši pohodu. Proto nabízí produkty nejvyšší kvality s ohromujícím designem. Tašky Militu jsou vyrobeny z ekologické kůže, na dotek příjemného čalounění a veganské kůže. Tyto materiály jsou pevné a odolné, zajišťující vysoký komfort používání.

Militu – něco víc než tašky

Díky nim snadno zvýrazníte přednosti své postavy a stanete se majitelkou krásně šité tašky, do které se vám vejdou všechny potřebné věci. Bez ohledu na to, zda jste mladá maminka, studentka, aktivní podnikatelka nebo cestujete po světě s batohem na zádech – zde si najdete něco pro sebe. Militu svou nabídkou oslovuje všechny ženy, které se nechtějí spokojit s věcmi z obchodních řetězců, ale hledají jedinečné, praktické, odolné věci se zajímavým designem. Značka nabízí kromě tašek také batohy, ledvinky, sáčky, oblečení, kosmetičky a organizéry.

Militu – víme, co ženy chtějí

Militu svou nabídkou oslovuje všechny ženy, které se nechtějí spokojit s věcmi z obchodních řetězců, ale hledají jedinečné, praktické, odolné věci se zajímavým designem. Tašky Militu jistě splní jejich očekávání. Naše modely jsou univerzální, nadčasové a odvážně doprovázejí všechny každodenní výzvy a nenápadně ukazují ženské přednosti. Neobvyklé, lehké a snadno čistitelné tašky Militu si mezi ženami získávají stále větší oblibu, kombinují vysokou funkčnost a jedinečný, moderní design. mínusy? Jediná věc je, že už se s nimi nebudete chtít rozloučit. Náš obchod nabízí kromě tašek také batohy, ledvinky, sáčky, oblečení, kosmetičky a organizéry.

Polský obchod s ručně vyráběnými taškami

Militu je polská značka. Každá fáze výroby našich tašek probíhá v Polsku, počínaje nákupem látek a doplňků přes návrh, šití a expedici. Díky tomu máme plnou kontrolu nad kvalitou našich produktů. Při výběru tašek Militu máte jistotu, že kupujete polský výrobek. Mezi mnoha dostupnými vzory najdete květinové a zvířecí motivy, tašky z eko kůže s jemným, kovovým leskem, klasické i elegantní modely i lehké tašky – každodenní tašky. Tašky a doplňky Militu jsou skvělým nápadem na praktický a originální dárek.

Ručně vyráběné dámské kabelky

Produkty Militus vytváříme s vášní, srdcem a velkým nasazením. Sledujeme trendy a přitom zůstáváme blízko přírodě. Zapadáme do myšlenky etické značky, která vytváří jedinečné produkty, které v obchodních řetězcích nenajdete. Vyrábíme v souladu s filozofií pomalé módy a odpovědné spotřeby. Výroba našich tašek je přísně podřízena péči o přírodní prostředí. Jsme zodpovědní a vyrábíme jen tolik, kolik je skutečně potřeba. To znamená v první řadě minimalizaci textilního odpadu. Přijímáme pouze řešení přijatá v moderním světě, která zaručují respekt k přírodě. Naší nejdůležitější myšlenkou je vytvářet věci, které vám díky své kvalitě a nekompromisnímu stylu umožní cítit se pohodlně, pohodlně a originálně. Materiály, barvy a detaily vybíráme s velkou péčí. Chceme, aby vám kabelka, kterou najdete v rukou, sloužila dlouhá léta a stále vypadala skvěle.

 

Datum: 15.7.2022 7:43:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště