Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

MARCO TOZZI se svatební kolekcí a udržitelně


Na letošních veletrzích Styl a Kabo v srpnu se bude společnost MARCO TOZZI Shoes GmbH & Co. KG prezentovat kolekcí obuvi a kabelek na sezónu jaro/léto 23. Zákazníci se mohou těšit na velmi svěží a rozmanitou kolekci nabitou množstvím módních témat, které kombinují barevnost a hravost. Chybět nebudou výrazné a hrubé podešve, tón v tónu u sportovně laděných modelů, a hranaté špice a elegantní stabilní podpatky u letní obuvi.

Co se týče barev, image letní kolekce definují pastelové odstíny a nové barevné akcenty, jako jsou green, royal blue a fuxia, a také moderní zemité tóny, od koňaku po olivové tóny.

 

Samotnou kapitolou je velmi úspěšná svatební kolekce, která je ozvláštněna motivem srdce na stélce a balena do speciální bílé krabičky rovněž se zlatým srdcem.  

I v sezóně jaro/léto 23 se značka Marco Tozzi věnuje svou Earth Edition udržitelnosti.

Touto veganskou kolekcí znovu ukazuje, že je možné vyvinout módně přitažlivou kolekci z recyklovaných a udržitelnějších materiálů. Od tenisek z recyklovaného polyesteru až po sandály na klínku. Marco Tozzi není ovšem jen obuv. Jsou to i kabelky dokonale kopírující trendy kolekce obuvi.

 

Datum: 9.8.2022 9:53:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště