Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Marco Moralli – luxusní košile, které nemusíte žehlit


Elegantní košile včetně nejnovějších funkčních modelů, dámské šaty z polyamidu i originální košilové šaty najdeme v expozici slovenských firem Marco Moralli a Makr. Jejich společného majitele, Jaroslava Janíčka, jsme se zeptali na novinky.

Jakou kolekci jste přivezli a co je letos zajímavého?

Na veletrhy STYL a KABO jsme přijeli vystavovat po delší době, takže jsme pro tuto příležitost připravili úplně novou nabídku. Přivezli jsme novou kolekci košilí, kterou jsme doplnili úpletovými košilemi tzv. funkčními, které jsou vyrobeny z bavlny a z polyamidu. Tyto košile jsou velmi moderní a trendové ve světě. Máme novou, již čtvrtou, generaci nežehlivých košil.  Přivezli jsme také poslední nové žakáry z velmi jemných materiálů, určené na svatební košile. Nabízíme také nové funkční šaty z polyamidu, ve velmi lehké úpravě, které mají asi 6 nanotechnologií, nežehlí se a mají antibakteriální úpravu. Máme tu dámské košile z lycry a mnoho zajímavých šatů na léto, včetně košilových šatů.

Jaká je vaše historie?

V září to bude 29 let našeho působení na trhu, v 90. letech jsme na brněnské výstaviště jezdili často a také po roce 2000.

Odkud vaše firma, potažmo firmy pochází?

Oblečení se šije v Púchově, přičemž máme dvě dílny, jednu pánskou košilovou a druhou dámskou. Původně jsme na BVV jezdili vystavovat pod názvem MAKR, což je firma, která vyrábí dámské oblečení. Značka Marco Moralli vyrábí košile a pánské oblečení. Máme také salón, kde je možné si nechat ušít obleky na míru.

 

Datum: 22.8.2022 7:44:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště