Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Luděk Kellner: Without a Name

 

Milovníci dámské společenské módy dnes měli možnost vidět autorskou přehlídku Luďka Kellnera, kterou nazval Without a Name.  Absolvent Střední školy oděvní v Prostějově a Vyšší odborné školy textilní v Brně si tak splnil další ze svých snů. „Na brněnský veletrh jezdím už deset let. Vždycky jsem si přál mít tu přehlídku a jelikož tu ještě pracuji, je to pro mne takové krásné oživení,“ radoval se dnes Luděk Kellner. 

Kdo si pamatuje kolekci, kterou návrhář předvedl před dvěma lety v Brně v rámci soutěže TOP STYL DESIGNER, vidí zde jasný posun k prezentaci dívky, která je více ženská a smyslná, ať už má na sobě dlouhé společenské šaty či koktejlky. Šaty jsou mnohem jednodušší, vzletnější, průsvitnější a podporující ženskou siluetu.

„Modely pro přehlídku vznikaly asi rok a půl. Snažil jsem se záměrně vytvořit kolekci, která je zčásti nositelná, takže každý model je něčím jiný,“ prozrazuje Luděk Kellner, který zaujal také výběrem materiálů. „Dodala je firma Solidus z Brna, která vozí materiály z Itálie. Jsou kvalitní, takže jdu obvykle na jistotu. Vím, že vždycky něco dobrého ulovím,“ říká Luděk Kellner, který se na otázku, jaké má budoucí návrhářské plány, jen usmívá.„Co bude, to bude, to se uvidí.“

Datum: 25.8.2014 19:00:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště