Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Linia s.r.o. - novinky pro rok 2018

 

Firma Linia s.r.o. je tradiční výrobce českého spodního prádla a to již od roku 1993. Vzhledem k několika letům zkušeností v oblasti výroby se snažíme každý rok přinést do velmi konkurenčního prostředí alespoň pár novinek, které by zákaznice rády ocenily.

V letošním roce jsme představili revoluční novinku s názvem Marie, která láme rekordy v oblíbenosti. Jedná se o bezkosticovou podprsenku, která je však pro zpevnění prsou prošitá na bocích košíčků. To umožní udržet a především pozvednou a velká a těžká prsa. Proto se také tato podprsenka vyrábí až do velikosti košíčků I a obvodu 115. Záda jsou vyrobeny z pevného a kvalitního materiálu, proto se nemíse zákaznice bát, že by podprsenka sjížděla, nebo nedržela na svém místě. Obrovským lákadlem pro všechny zákaznice je také příznivá cena.

Bezkosticová podprsenka Marie Bezkosticová podprsenka Marie
Bezkosticová podprsenka Marie Bezkosticová podprsenka Marie

Další novinkou je polovyztužená Diana, která má také velmi pozitivní ohlasy. Velikost košíčků je do velikosti H a obvodu 100. Opět si přijdou na své zákaznice s velkými prsy, jelikož pevný materiál s kosticí nedá prsům šanci uniknout. Záda jsou vyrobena ze stejně kvalitního materiálu, jako je podprsenka Marie.

Polovyztužená podprsenka Diana Polovyztužená podprsenka Diana
Polovyztužená podprsenka Diana Polovyztužená podprsenka Diana
Polovyztužená podprsenka Diana Polovyztužená podprsenka Diana

Lisovaná podprsenka s kosticí je to pravé pro elegantní a pohodlné ženy. Žádné švy na košíčkách, ale přesto uchvacující vzhled krajkové Adriany budou jistojistě hlavním lákadlem, proč tuto podprsenku koupit.

Velkým lákadlem bude jistě také nová souprava Alina-ex , nejprodávanější kosticová podprsenka, a to v barvě čokoládové. Brigita v sexy červené barvě, dále také velmi žádaná a poptávaná Jarmila v trendy fialovočerné a úplná novinka Michaela v šedočerné.

Krajková podprsenka Adriana Krajková podprsenka Adriana
Souprava Brigita Souprava Brigita

Věříme, že si zákaznice z velké škály novinek vyberou tu správnou.

Na případnou spolupráci se těší kolektiv Linia

Datum: 29.1.2018 9:46:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště