Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

LINGERIE SHOW: premiéra 2017 s pěti známými značkami

 

Dnešní premiéra přehlídky spodního prádla, nočního oblečení a punčochového zboží LINGERIE SHOW se odehrála v režii pěti firem a značek: SASSA, PLEAS, MISS ROSY, SCHIESSER a WERSO.


Prádlo pro domácí pohodu a příjemný spánek se na mole zabydlelo díky dvojici renomovaných firem. Tou první je PLEAS, tradiční český výrobce prádla pro děti i dospělé s více než stočtyřicetiletou tradicí. Druhou je SCHIESSER, mateřská společnost Pleasu, který je také výhradním distributorem výrobků Schiesser v České republice a na Slovensku. Předvedené kolekce pro podzim - zimu 2017 zahrnovaly pánská i dámská pyžama, noční košile, župany i příjemné domácí oblečení z vysoce kvalitních materiálů.

Výrobci dámského spodního prádla letos předvedli, že se nebojí barev ani různých střihů, což se projevilo jak v kolekci německé značky SASSA, tak ve spodním prádle MISS ROSY, která nabídla i variantu prádla více zahalujícího hrudník. Finále patřilo české značce WERSO Jiřiny Matoušové. Ta jako návrhářka opět prokázala, jak křehká může být hranice mezi spodním prádlem ukrytým zraku veřejnosti a prádlem, které se stává viditelnou součástí dámského oděvu. A také to, že i malá plocha látky dává prostor ke kreativitě, což bylo vidět zejména na nových modelech podprsenek zdobených výšivkou nebo pošitých vyšívanou krajkou. Závěr přehlídky spodního prádla byl díky kolekci WERSO, obsahující i korzety a podvazkové pásy, nejvíc sexy.

Módní přehlídky obrazem

Datum: 18.2.2017 15:45:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště