Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Level pro – ruské originály s exkluzivním designem i materiály

 

Historie ruské společnosti Level pro sahá až do roku 1983. Byznys této módní firmy je založený na rodinných tradicích. Kreativní výzkum, technologické know-how, znalosti a zkušenosti získané v průběhu let se neustále zlepšují. Firma s kolekcí exkluzivních pokrývek hlavy opět nebude chybět na únorovém veletrhu STYL.

Od skicy po finální výrobek

Hlavní činností Level pro je tvorby pokrývek hlavy a doplňků vyvinutých vlastním designérským týmem, a to od prvního návrhu až po schválení oddělení řízení výroby. Produkty jsou vyráběny z pravé kůže, semiše a kožešiny, dále z různých typů vlny a textilií pro podzimní/zimní kolekce a z přírodního lnu či slámy pro kolekce letní.

Záleží na tom, aby zákazníci věděli, jak vypadá kvalita.

„Vytváříme akcenty vysoké kvality, abychom vytvořili celkový vzhled každé sezóny. Nabízíme širokou škálu produktů, které jsou vynikajícím nástrojem pro uspokojení požadavků zákazníků s různým typem obličeje a postavou. Máme vždy relevantní návrhy pro různá stylistická rozhodnutí. Konstrukci i lemování zajišťujeme exkluzivními designovými dekoracemi,“ uvádí hlavní výhody společnosti Larissa Semenova, manažerka zahraničního obchodu Level pro.

Doplňme, že jako mezinárodní vystavovatel s tisíci zákazníky doma i v zahraničí získala firma národní ocenění „100 nejlepších produktů Ruska“, na které je náležitě hrdá.

Datum: 14.1.2020 15:30:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště