Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

Obchodní dny módy

KABO
22.-24.8. 2020

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

LEVEL-PRO: přední ruský výrobce čepic a klobouků zamířil do střední Evropy

 

Společnost LEVEL-PRO patří ve svém oboru k předním a populárním ruským výrobcům. Sídlí ve městě Tambov nedaleko Moskvy, kde zaměstnává 130 lidí a měsíčně vyrobí na 14 000 čepic, baretů, kšiltovek, klobouků a dalších pokrývek hlavy i doplňků pro ženy, teenagery a děti. Ty prodává nejen po celém Rusku, ale i v dalších zemích bývalého Sovětského svazu, jako je Kazachstán, Bělorusko, Ukrajina a další. Ve střední Evropě se společnost poprvé představila v Brně na veletrhu STYL v srpnu minulého roku. Mnohé návštěvníky zde zaujala, proto na první návštěvu navázala i letos, a to nejen prezentací na stánku, ale i jako účastník módní přehlídky STYL SHOW.

LEVEL-PRO | STYL SHOW | únor 2019 LEVEL-PRO | STYL SHOW | únor 2019
LEVEL-PRO | STYL SHOW | únor 2019 LEVEL-PRO | STYL SHOW | únor 2019

Do Brna firma přivezla například zimní čepice s originálními zdobnými prvky, barety z přírodní kůže i ekokůže, slušivé tvídové kšiltovky, lehké letní kšiltovky z přírodního lnu či široké klobouky, vyrobené z textilií od evropských dodavatelů. „Klademe velký důraz na ruční práci i šíři sortimentu, protože trh, na který dodáváme, je velký, s odlišným klimatem a požadavky.  Tady představujeme naše trendové kolekce na zimní i letní sezonu a byli jsme velmi potěšeni, že si nás v Brně všimla i nizozemská módní specialistka Ellen Haeser, která si vybrala naše modely jako ukázky do své přednášky o současných trendech,“ říká Jevgenija Trunilina, marketingová ředitelka společnosti LEVEL-PRO.

Na tiskové konferenci v Brně představila manažerka kromě aktuálního sortimentu i historii společnosti, která sahá do roku 1983. Firma začala s podnikáním v zemědělství, kdy postupně rozšířila chov skotu o výrobu kožešinových čepic. Když se do rodinného byznysu vložily i dvě dospělé dcery, začala se společnost dynamicky rozvíjet a od roku 2006 i prezentovat na výstavách a veletrzích v Rusku a později i v dalších zemích. „Loni jsme udělali první krok do střední Evropy. Letos pokračujeme v budování našich kontaktů s českými i slovenskými zákazníky a uvažujeme o rozšíření našich aktivit do sousedního Rakouska,“ dodává Jevgenija Trunilina na veletržním stánku.

Datum: 18.2.2019 13:00:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště