Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

LAMIDO - V čem se spí nejlépe? No přece v českém bavlněném pyžamuSpánek je jedna z nejdůležitějších součástí života. Věnujeme mu v průměru třetinu dne a jeho kvalita ovlivní naši náladu i naši energii. Kromě kvalitní matrace se spánek dá zlepšit mnoha způsoby, jedním z nich je i správná volba nočního oblečení. Noční košilky a pyžama, ve kterých se vám budou zdát jen sladké sny, vyrábí česká firma Lamido ze Sebranic u Litomyšle. 

První košilky od jejich šikovných švadlen se na trhu objevily už v roce 1993. Od té doby vznikl v místní šicí dílně nespočet variant dámských i pánských nočních košilek, které si zákazníci oblíbili především pro jejich pohodlný střih a příjemný materiál. Nejčastěji se v nabídce objevují košilky a pyžama ze stoprocentní bavlny, které jsou na spánek ideální.

Věděli jste, že existují i pánské noční košile?

Je to tak, kromě pyžam mohou pánové na spaní zvolit i pánskou noční košili. Ta může být pro někoho pohodlnější variantou, protože na rozdíl od pyžamových kalhot nemá v pase žádnou šňůrku nebo gumu. Pánské noční košile jsou hitem hlavně před Vánoci, skvěle se totiž hodí jako dárek pro tatínky nebo dědečky. Říká se, že kdo jednou košili vyzkouší, k pyžamu už se nevrátí.

Lamido šije oblečení také v nadměrných velikostech, které ocení majitelé plus-size postav

Většina produktů, které v sortimentu českého výrobce oblečení Lamido naleznete, je dostupná i v nadměrných, nebo chcete-li plus-size, velikostech. Nabídka velikostí začíná na velikosti S (CZ42 / EU38) a končí velikostí 4XL (CZ66 / EU62). Ze sortimentu tak můžou vybírat majitelé štíhlé i plnoštíhlé postavy.

A co všechno v nabídce Lamida najdete?

Kromě už zmíněných nočních košil a pyžam šijí ve firmě i spoustu jiného oblečení. V sortimentu najdete domácí oblečení, dámské kalhoty i halenky. Velmi oblíbené jsou i jejich šaty, v nabídce mají jak elegantní šaty na společenské události, tak i příjemné bavlněné šaty na doma. Pánové ocení tílka ušitá ze stoprocentní bavlny, která se hodí např. pod košili. Nechybí ani spodní prádlo pro dámy, jako jsou spodní košilky, bavlněné kalhotky a také kombiné a spodničky, které dnes už seženete málokde. Na jejich e-shopu můžete koupit dokonce i termoprádlo.

České funkční prádlo poslouží sportovcům i milovníkům podzimních procházek

Kromě oblečení na spaní se v Lamidu šije i široká nabídka funkčního prádla pod značkami Freshguard a Coolbest pro dámy i pány. Materiálem funkčního prádla CoolBest® je stejnojmenná příze, která díky svému unikátnímu tvaru umožňuje snazší odvod potu od těla. Díky tomu zůstává pokožka v suchu i při tělesné zátěži.

Koupí nočních košil a pyžam od firmy Lamido uděláte dobrý skutek

Více jak polovina zaměstnanců firmy jsou osoby se zdravotním postižením, firma má titul chráněné dílny, takže vás při koupi dárku od Lamida může hřát dobrý pocit. Ceny jsou navíc velmi příznivé, krásná pyžama i košilky seženete klidně i pod 500 Kč. Upřednostňujete-li pomalou módu z kvalitních materiálů před konfekcí z řetězců v nákupních centrech, určitě si na e-shopu něco vyberete. Celý sortiment najdete na webu www.lamido.cz.

 

 

Datum: 16.8.2022 7:50:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště