Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Lamido to jsou výrobky z úpletu a funkční prádlo

 

Lamido a.s. je známý český výrobce úpletových výrobků s dlouholetou historií a výrobní tradicí. Společnost Lamido vyrábí kompletní sortiment ve vlastní dílně v Sebranicích u Litomyšle. Většinu celkové produkce tvoří úpletové výrobky,  jako jsou domácí i sportovní kalhoty, haleny, trička, domácí komplety, noční prádlo, noční košile, pyžama, župany, dále pak spodní košilky, kombiné a kalhotky.

Jednu z částí výroby tvoří prodej funkčního prádla značky Coolbest, v kolekcích této značky jsou zastoupeny trička, spodky, trenky a pod. Použité materiály z tuzemské produkce jsou při výrobě doplňovány materiály z dovozu, jedná se především o potištěné úplety a speciální polyesterový úplet pro výrobu termoprádla. Společnost Lamido nabízí svoje výrobky od klasických až po nadměrné velikosti (CZ42 – CZ66). Předností výrobků je 100% kvalita a výhodné ceny.

Nové modely dámských a pánských nočních košil a pyžam značky Lamido budou prezentovány na letošním veletrhu STYL v expozici a.s. Lamido v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na webových stránkách www.lamido.cz

Datum: 13.1.2015 9:20:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště