Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

Obchodní dny módy

KABO
22.-24.8. 2020

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

Lamido, a.s. – český výrobce nočních košil, pyžam a termoprádla

 

V Sebranicích u Litomyšle vyrábí své výrobky ve vlastní dílně Lamido, a.s.. Většinu jejich celkové produkce tvoří úpletové výrobky. Jde  zejména o domácí a sportovní kalhoty, haleny, trička, domácí komplety, ale také noční prádlo jako jsou košile, pyžama či župany.  Ze sortimentu spodního prádla vyrábí spodní košilky, kombiné a kalhotky. Na veletrhu je najdeme na stánku číslo 108.

Funkční prádlo a termoprádlo

Jednu z částí výroby tvoří prodej funkčního prádla značky Coolbest a Freshguard, kde jsou zastoupeny trička, spodky a trenky. Použité materiály z tuzemské produkce se doplňují materiály z dovozu, především to jsou potištěné úplety a speciální polyesterový úplet pro výrobu termoprádla.

„Materiál Coolbest je vhodný pro sport, volný čas a běžné nošení. Jde o lehký polyesterový úplet, kde vnitřní vlákno speciálního průřezu odvádí vlhkost vně pokožky. Materiál Freshguard svým složením speciálního polyesteru a bavlny zaručuje nejen 4 x rychlejší odvod vlhkosti než 100% bavlna, ale i příjemný pocit tepla a sucha. Úprava Freshguard trvale snižuje nepříjemné pachy a zvyšuje funkčnost prádla,“ vysvětluje prodejce společnosti, Pavla Pechová.

Lamido myslí na zákazníky i zaměstnance

Předností výrobků z dílny Lamido  je nabídka i nadměrných velikostí oděvů, ale také kvalita a výhodné ceny. Lamido, a.s. Sebranice zaměstnává výrobou výše uvedeného zboží 24 osob se zdravotním znevýhodněním, má titul chráněných dílen a proto je schopna nabídnout svým odběratelům tzv. náhradní plnění.

Datum: 31.7.2019 8:25:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště