Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Klub návštěvníků STYL a KABO zpříjemní návštěvu výstaviště

 

Vážení návštěvníci,

záleží nám na tom, aby pro vás byl pobyt na brněnském výstavišti nejen plný módní a obchodní inspirace, ale také příjemných setkání a zážitků. I na základě vaší zpětné vazby jsme proto na srpnové veletrhy připravili novinku – Klub návštěvníků STYL a KABO.

Klubová karta, kterou automaticky zdarma obdrží všichni, kteří navštívili alespoň jeden z posledních sedmi ročníků veletrhů STYL a KABO, s sebou přináší spoustu výhod:

Vstup na veletrhy zdarma a pohodlněji

Před návštěvou veletrhů už se nemusíte nikde předem registrovat. Stačí, když se svou Klubovou kartou přijdete přímo k turniketům v pavilonu a přiložíte ke snímači čárový kód. Vstup máte zdarma, a to až do února roku 2020, do kdy karta platí. Mějte, prosím, na paměti, že Karta opravňuje ke vstupu jednu osobu (majitele karty) a 1 osobu jako doprovod, ale je současně nepřenosná.

Bezplatné parkovací místo

Nemusíte si ani dělat starosti, kde zaparkujete. Stačí, když do areálu výstaviště vjedete branami číslo 8 a 9 a auto necháte na vyznačených plochách. Stejně jako za vstup, ani za parkování nic neplatíte.

Místo pro odpočinek s kávou a vodou

Nové obchodní nabídky si budete moct v klidu protřídit ve vyhrazeném prostoru určeném pouze pro členy Klubu. Naše milé hostesky vám k tomu po předložení Klubové karty zdarma 1x denně připraví kávu a vodu pro 1 osobu.

Všechny novinky e-mailem

Nic podstatného už vám neunikne! O všem, co se na veletrzích STYL a KABO děje, vás budeme informovat zajímavými e-mailovými zpravodaji.

Kulturní zážitek jako bonus

Až do 31. 12. hostí brněnské výstaviště unikátní výstavu Alfons Mucha: Dva světy, která kombinuje dva protipóly tvorby tohoto talentovaného malíře. Majitelé Klubové karty si ji mohou v sobotu 18. 8. a v neděli 19. 8. prohlédnout zcela zdarma. Stačí, když se Kartou prokážete u pokladny v pavilonu H. Karta opravňuje ke vstupu jednu osobu (majitele karty). Více informací o výstavě najdete na jejím webu.

Návštěvní řád ke stažení zde.

Pokud vám Karta do 8. 8. 2018 nepřijde poštou, nezoufejte. Můžete si o ni zažádat!

Zašlete nám pro srpnové veletrhy nejpozději do čtvrtka 16. srpna 2018 na e-mail b2bstylkabo@bvv.cz vaše IČ a název vaší firmy (fyzická nebo právnická osoba) a odkaz na vaše webové stránky. Pokud jste zaměstnanec, pošlete nám IČ a název firmy vašeho zaměstnavatele a telefonní číslo do firmy.

Vaše údaje zkontrolujeme, a pokud působíte v oboru textilního, oděvního, obuvnického nebo kožedělného průmyslu, zašleme vám mailem interaktivní Registrační formulář ve formátu pdf. Ten, prosím, vyplňte a zašlete zpět na mail b2bstylkabo@bvv.cz. Na základě údajů uvedených ve formuláři vám připravíme Klubovou kartu STYL KABO, která vám zajistí vstup zdarma na oba veletrhy a další uvedené výhody. Tuto kartu si vyzvednete při svém příchodu na výstaviště na pokladně pavilonu P oproti předložení vašeho dokladu totožnosti. Klubovou kartu není možné zaslat předem poštou, můžete si ji pouze vyzvednout osobně na pokladně v pavilonu P.

Datum: 13.7.2018 9:40:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště