Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Josef Seibel – pohodlná evropská obuv s tradicí

 

„Jsme zástupci rodinné firmy Josef Seibel, tradičního německého výrobce pánské a dámské kožené obuvi. Naše boty jsou velmi pohodlné, široké, ideální na celodenní používání. Typický je komfort v kombinaci s kvalitními materiály a módností,“ představuje známou evropskou značku Vítězslav Ryšavý ze společnosti Geneze, která je výhradním distributorem obuvi Josef Seibel pro Českou a Slovenskou republiku.

Obuvnická firma Josef Seibel byla založena jako malá ševcovská dílna v německém Hauensteinu v roce 1886 panem Carlem-Augustem Seibelem, který zahájil výrobu obuvi a sandálů. Firma expandovala a postupně se stala jedním z nejvýznamnějších obuvnických výrobců v Německu a v celé Evropě. V současné době se obuv se značkou Josef Seibel úspěšně prodává ve více než 35 zemích celého světa, ročně je ze skladů obuvi Josef Seibel expedováno více než 12.000.000 párů obuvi.

Základními principy obuvnické filosofie značky Josef Seibel jsou – prvotřídní kvalita používaných materiálů, nejkvalitnější možná práce všech pracovníků, perfektní technologie a výtečný komfort. Na základě těchto hlavních principů je dnes značka Josef Seibel vnímána po celém světě jako - EVROPSKÁ KOMFORTNÍ OBUV. Nenechte si je ujít na jarním veletrhu KABO!

www.josef-seibel.cz | www.josef-seibel.de

Datum: 17.12.2019 12:39:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště