Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.2. 2020

55. mezinárodní veletrh módy

KABO
22.-24.2. 2020

55. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Jockey je tu pro vás již 142 let!

 

Je to letos neuvěřitelných 142 let od založení módní značky Jockey v USA. 142 let zkušeností s výrobou prádla je na kolekcích Jockey cítit. Cítit se dobře získává nový rozměr. Kvalitně zpracovaný jemný modal je neuvěřitelně komfortní na domácí hovění i na stylové nošení venku. Kolekce čítá cca 500 fashion i basic vzorů pro pány i dámy v různých barvách a velikostech S až 6XL, včetně prodloužených střihů. Naleznete zde ponožky, spodní prádlo, plavky, noční prádlo, domácí, sportovní, i volnočasové oblečení do města a doplňky.

Jockey je silná nadnárodní společnost, ale komunikace s vedením značky je vždy vstřícná a osobní. Jockey podporuje prezentaci v místě prodeje i marketing. Centrální sklad mají v Jažlovicích u Prahy, což ještě více urychluje veškeré procesy ke spokojenosti našich klientů.

Ceny Jockey na našem trhu jsou spolu s Německem nejnižší v Evropě a minimální odběry prakticky nejsou. Jockey strategií je dlouhodobé budování funkčních obchodních vztahů metodou postupného růstu. Přijďte se seznámit s kolekcí na Veletrh Styl v Brně 18.-20.8.2018, budeme se na Vás těšit na stánku P17, případně na naší vzorkovně v Praze – Podnikatelská 565, Praha 9, Běchovice.

Více na webu urbangroup.cz.

Datum: 9.8.2018 9:55:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

 

Vybíráme z firem KABO

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště