Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

JASPIS FASHION – specialista na pánské košile

 

Společnost Jaspis Fashion s.r.o., se sídlem v Přerově, je specialistou na pánské košile. Dlouholetá zkušenost s návrhem vlastních kolekcí košil a jejich distribucí především v České republice a na Slovensku řadí Jaspis Fashion mezi nevýznamnější hráče na trhu. Pánské košile značek Friends and Rebel (FR) a Native patří se stovkami tisíc prodaných kusů k nejoblíbenějším v ČR. Jaspis Fashion vyrábí a dodává ke košilím i doplňkový sortiment, jako jsou:

  • Kravaty vyráběny rovněž pod značkou FR. Jedná se většinou o polyesterové kravaty vysoké kvality z mikrovlákna. Kolekce kravat jsou obnovovány několikrát ročně, v sortimentu firmy je tak stále nepřeberné množství druhů.
  • Svetry se značkou Native, jejichž nová kolekce je připravována pro každou zimní sezónu. Jedná se o klasické svetry, které se hodí pro nošení ke košili. Součástí kolekce jsou i vesty bez rukávů. Svetry jsou vyráběny z vysoce kvalitní 100%-ní bavlny.
  • Trika a polokošile FR - pro jarní a letní sezóny doplňuje kolekci pánských košil i kolekce několika druhů pánských polokošil ze 100%-ní bavlny. Kolekce je obměňována každou jarní sezónu a výběr dezénů se řídí aktuálními módními trendy.

Nové kolekce košil značek Friends and Rebel (FR) a Native, stejně jako svetry, polokošile a kravaty naleznete na stánku č. 231 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.friendsandrebels.cz

Datum: 5.2.2015 9:40:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště