Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

JANA SHOES - výročí 20 let značky a novinky na srpnovém KABO


Na letošním KABO bude německý výrobce pohodlné dámské obuvi Jana shoes
prezentovat kolekce na jaro/léto 2021. Je to již neuvěřitelných 20 let, co je tato značka na trhu. Z malého dodavatele se stala globální značka, kterou najdeme po celém světě. I přes obtížnou situaci způsobenou koronou vystupuje značka sebevědomě, přináší zcela nové modely a podešve a setrvale investuje jak do vývoje a technologií, tak do propagace.

Kolekcí jaro/léto 2021 nás provází hned šest hlavních módních témat, nechybí starší úspěšné bestsellery v novém pojetí ani zmíněné úplné novinky. Trendem posledních let je pohodlí, proto v kolekci Jana neustále roste podíl volnočasové a teniskové obuvi, sneakers. V nové kolekci je najdeme ve výstřednějších zvířecích modelech na mohutných nápaditých podešvích, ale i klasické jednobarevné modely na nižší podešvi, co se hodí k elegantnějšímu ženskému oblečení.

Na aktuální sezónu podzim/zima 2020 startuje Jana propagaci pod hashtagem #TIMETOGROWCHALLENGE (výzva ke společnému růstu), vtipně odstartovanou rozesláním sáčku s květinovými semínky všem odběratelům. Díky postům na Instagramu, včetně uvedeného hashtagu, tak může doslova celý svět růst sledovat společně. Podtrhuje to i filozofii značky zaměřenou na ochranu životního prostředí, zahrnující například ekologickou dopravu s nižší uhlíkovou stopou, obaly i podšívky z recyklovaných materiálů a další opatření.

Více informací najdete přímo na stránkách výrobce www.jana-shoes.com

Datum: 4.8.2020 11:03:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště