Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Jak se fotil vizuál pro Styl a Kabo


Focení vizuálu pro veletrhy STYL a KABO se neslo v příjemné atmosféře. Ono je vlastně dobře, když si lidé, co spolu pracují, sedí - pak i ten výsledek bývá dobrý. Tvářemi se staly dvě modelky a missky: Tereza Fajksová a Hana Vágnerová.

To, že jsou kamarádky, obě maminky dvou malých dětí a pochází z Brna, atmosféru jen dokreslilo. „Veletrhy STYL a KABO rozjely moji modelingovou kariéru, začínala jsem zde chodit své první přehlídky", vzpomíná Tereza.

Já jsem šla první přehlídku na Stylu a Kabu teď v únoru, při oslavách šedesátého výročí, a proto mne moc potěšilo, že si mě rovnou vybrali jako tvář pro nadcházející ročník", říká Hanka.

   

Za fotoaparát se postavil známý fotograf Pavel Bigoš, který má zkušenosti z focení fashion kampaní, holky oblékla skvělá návrhářka Iveta Řádková, vlásky upravil šikovný Luděk Kellner a o dokonalý makup se postarala vždy perfektní Nikola Turečková. Obě modelky i celý štáb zvládli nakonec nafotit vizuál za několik hodin. Doma totiž obě holky čekaly celkem čtyři malé děti. A protože jsou maminky na jedničku, tak rodina je u nich na prvním místě! A tak to má být. :-)

   

   

 

Datum: 30.3.2023 12:42:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště