Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Italská značka RELISH s Vlaďkou Erbovou

 

Společnost STEFI dováží do České republiky kvalitní italskou módu. Nyní zastupuje i značku RELISH z dílny Alessandra Esposita. „Na českém trhu je spousta německých značek, ale stále zde chybí sexy italská móda. Proto chceme představit značku RELISH, která se stala naší vlajkovou lodí pro tuto sezónu. Tváří značky bude Vlaďka Erbová,“ říká Romana Castagni, která řídí firemní velkoobchod a distribuci.


 „Když včera Vlaďka přijela a vyzkoušela si novou kolekci RELISH, hodně ji oslovila a také velmi slušela. Takže jsme se domluvili na další spolupráci,“ potvrzuje Romana Castagni. Jedná se již o druhou společnou pracovní zkušenost. Česká modelka se totiž v minulosti stala tváří značky Koralline, kterou STEFI do Česka také dováží.

Ale zpátky ke značce RELISH. Ta je podle tvůrců symbolem perfektního spojení originality, kvality, pozornosti k detailům, designu a trendů. Její styl cílí na dynamickou, půvabnou a nezávislou ženu, která sleduje sezónní trendy a která dokáže v každé kolekci najít správnou kombinaci prvků, jenž reprezentují její náladu a osobnost. Tato žena také vždy dbá na kvalitu a odpovídající cenu. Romana Castagni v Brně právě takové ženy hledá, oslovuje a snaží se, a to je i důvod účasti na veletrhu STYL, aby jich v českých městech bylo co nejvíc.

Datum: 28.8.2016 14:09:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště