Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Iberius představil čtyři nejúspěšnější modely obuvi


Martin Palman, obchodní ředitel firmy Iberius, která dodává na náš i slovenský trh renomované značky obuvi, měl nelehký úkol. Vytipovat z celého množství 4 nejzajímavější modely a představit nám je.

1)      Poloprůhledný plesový střevíček

Španělská značka Brenda Zaro uvedla společenské botky, které jsou vyrobeny částečně z průhledného silikonu, a díky pružnému gumičce na patě se dokonale přizpůsobí ženské noze. Jsou navíc doplněny slušivou ozdobou. Optimální šíře podpatku 6,5 cm zaručuje stabilitu a pohodlí.

2)      Elegantní kožená polobotka

LaPinta, polobotka s křížovou podešví a  koženým svrškem i podšívkou je vybavena latexovou stélkou zabalenou opět v kůži.  Je to velmi úspěšný model, který se osvědčil a opakuje se i tuto sezónu.

3)      Extravagantní sandálek

Vycházkový sandál LaPinta, má nubukový svršek s pěkným tečkovaným potiskem a koženou stélkou.  Má lesklý širší podpatek, který je v optimální výšce a netradičním extravagantním červenočerném designu.

4)      Vycházkový sandálek se stříbrným lemem

Sandálek LaPinta patří do volnočasové obuvi. Je opět provedený v kůži, ať jde o svršek, podšívku či stélku, navíc zdobený zajímavou perforací s kombinací více barev.

Z dalších trendů zmínil ředitel řetízkově propletenou kůži, aplikovanou na sandály a další typy obuvi.

 

 

Datum: 23.8.2021 15:35:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2021

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2021

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště