Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

H & D oblékne modelky do nadčasové kolekce z pravého lnu


Přípravy na módní veletrhy vrcholí a svou kolekci na expozici i na přehlídkové molo chystá také renomovaná česká firma H & D, a.s., známá svými lněnými oděvy a doplňky. Její obchodní ředitelce Monice Havlové jsme položili několik otázek.

 

Po delší době se účastníte módní přehlídky s vaší kolekcí. Zkuste nám ji stručně vystihnout ve třech větách.

Značka DEPECHE H s třicetiletou tradicí od firmy H & D. Len, ekologický, udržitelný, zpracováno v nadčasových dobře padnoucích střizích. Velmi dobrá kvalita za příznivé ceny.

Sluší vaše kolekce každému? Kdo je vlastně cílovou skupinou?

Ten, kdo ctí hesla, která jsem právě vyjmenovala. Není to rychlá móda pro teenagery, je to udržitelná kolekce oslovující zákaznice, které dají na kvalitu, na českou výrobu, na padnoucí střih a nadčasovost.

Jaké vévodí letos barvy?

K barvení lnu používáme klasické barvy v chladnějších tónech. Kdo chce organický len, stoprocentně přírodní, ten se nemůže barvit a je v přírodní béžové barvě.  Snažíme se zařadit vždy jednu až tři barvy z módních trendů, ale omezeně, protože módní trendy potom skončí, kdežto lněné šaty se dají nosit pět až sedm sezón.

Vaše firma existuje už 32 let. Jakou historii má módní značka DEPECHE H?

Značka má třicetiletou tradici, proto jsme se vrátili na módní přehlídky, abychom ji oživili. Nehledě na to, že len je velmi trendový, neustále nám rostou obraty nejen na italském, německém, rakouském a švýcarském trhu, poslední 4 roky i v České republice a na Slovensku. Za to jsem velmi šťastná, že vedle exportu máme uplatnění také v naší krajině.  

 

Datum: 25.7.2022 15:35:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště