Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Gratulace od návrhářů

 

Ke kulatému jubileu brněnským veletrhům pogratulují hvězdy českého a slovenského oděvního designu. Mnozí návrháři věhlasných jmen právě tady odstartovali svou úspěšnou profesní dráhu a letos se sem vracejí s nabídkou pro maloobchodní sítě. Značka E.daniely neboli návrhářská dvojice Eva Janoušková a Daniela Flejšarová na STYL přiveze novou kolekci ve svěžích jarních barvách a se střihy lichotícími ženské postavě.

Velmi zajímavou nabídku chystá Lada Vyvialová se značkou LADA fashion, která se zaměřuje na inovativní vysoce funkční materiály se zdravotním benefitem pro uživatele. Díky obsahu stříbra mají modely značky LADA antibakteriální účinky a povrchová úprava s UV filtrem ochrání pokožku.

Speciální poctou veletrhům módy i domácímu designu bude nedělní módní show. V jejím programu dostanou prostor čeští a slovenští návrháři, kteří se na STYL a KABO v minulých 25 let prezentovali formou stánku nebo soutěžní kolekcí, a každý se představí dvěma modely vytvořenými speciálně pro tento večer. Mezi účastníky budou třeba Liběna Rochová, Klára Nademlýnská, Marcel Holubec, Denisa Nová, Lada Vyvialová, Miro Sabo a další.

Datum: 18.8.2017 12:46:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště