Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

FRODDO – každý krok je nový příběh


Tímto sloganem se prezentuje značka dětské obuvi FRODDO, kterou na veletrh STYL přiveze společnost VJ Obuv. „Každá kolekce značky Froddo je odrazem minimalismu, kvality a funkčnosti. Boty navržené s láskou k přírodě, lidem a dětským chodidlům vnášejí do světa dětské obuvi svým zeleným příběhem zcela novou dimenzi. Nadčasový design přizpůsobený trendům high street módy kombinuje ležérní styl s luxusem současnosti, elegancí i moderními detaily a zároveň dětem poskytuje pocit svobody a dotyku čisté přírody..,“ shrnuje základní benefity filosofie značky, která má svůj původ ve slunném Chorvatsku.

Značka s tradicí a puncem domoviny

Z původně malé živnosti skupiny obuvníků se vzájemnou pomocí, rozšiřováním vzdělání a náročnou prací vypracoval podnik, který má přes 600 zaměstnanců, a dnes patří mezi hlavní výrobce obuvi v Chorvatsku. Denně se zde vyrobí 3.500 párů obuvi. Zatímco mnohé firmy našly svůj profit v zemích s levnější pracovní silou, výroba bot Froddo i nadále probíhá v domovském Chorvatsku, čímž společnost podporuje rozvoj místní komunity.

Obuv šetrná k přírodě

Člověk denně ujde průměrně 18.000 kroků, a dítě dokonce i víc, předpokládáme, že každý z těchto kroků je naší odpovědností, ale i naší odměnou. Každá botička, kterou na trhu nabízíme, je vyrobena ekologickým způsobem bez škodlivých látek a vazeb jako je šestimocný chrom. Vyrábíme botičky, které se starají o životní prostředí stejně jako o zdraví dítěte,“ uvádí na svých stránkách značka Froddo a pokračuje: „Již od roku 1946 věříme v hodnotu přírody a důležitost ochrany životního prostředí, a prostřednictvím udržitelné výroby proto chráníme planetu pro budoucí generace. 100 % elektrické energie, kterou při výrobě využíváme, pochází z obnovitelných zdrojů, přesněji z našich vlastních solárních panelů. Nejen, že je naše výroba udržitelná, ale používáme také materiály, které jsou k životnímu prostředí šetrné.

Maximálně udržitelná a ekologická kolekce

Dosud nejudržitelnější kolekce navržená pro sezonu 2022 je vylepšena o více udržitelných prvků a u téměř všech modelů je použita podšívka bez chromu. Již dobře známá vyjímatelná antibakteriální stélka je nyní vyráběna z recyklovaných materiálů nesoucích certifikát GRS a je pokrytá vrstvou přírodní kůže bez chromu.

Každodenní pohodlí je vytvořeno tak, aby vynikalo a bylo zrcadlem dětské fantazie. Lehké, pružné a měkké tenisky, polobotky, baleríny a sandály barvené do palety přírodních odstínů a teplých tónů přicházejí na trh ve velikostech 17 až 42 a jsou přizpůsobené úzkým i širokým chodidlům. Překrásná obuv je praktická, funkční a hodí se pro každou příležitost, od školky a školy až po hrátky na pískovišti, procházky po městě nebo dobrodružství v nedalekém lese.

Barefoot a Prewalkers – bosoboty z přírodní kůže

Kromě standardní kolekce jsou k dispozici také řady dětské obuvi barefoot a prewalkers. Řada barefoot bot ve velikostech 20 až 42 nadchne milovníky chůze naboso a volného pohybu. Boty jsou vyrobeny z přírodní kůže značky Terra care, která jim propůjčuje rustikální vzhled a poskytuje neskutečný komfort. Špičkové pohodlí je patrné zejména díky podšívce bezchromu a vyjímatelné antibakteriální stélce. Vynikají i modely s vodoodpudivými vlastnostmi. Řada botiček Prewalkers je vyráběna z přírodní kůže činěné za pomoci rostlinných látek. Tato obuv napodobuje chůzi naboso a je výjimečně měkká a pružná. Tyto naprosto zdravé botičky jsou ideální i pro děti s citlivou pokožkou náchylnou k alergickým reakcím.

 

 

 

 

Datum: 25.7.2022 16:46:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště