Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Fresh Fashion zóna již potřetí

 

Zóna originální mladé módy Fresh Fashion se na veletrhu STYL poprvé otevřela v srpnu 2013. Tehdy šlo o krok do neznáma, ale ukázalo se, že malé firmy s originálními českými výrobky svojí nabídkou zaplňují mezeru ve standardní nabídce našeho módního trhu. Odezva návštěvníků veletrhu byla natolik pozitivní, že se Fresh Fashion zóna na brněnské výstaviště vrátila již v únoru - o půlrok dříve, než bylo původně v plánu.

V srpnu 2014 se tedy na brněnských veletrzích módy s nabídkou nezávislé módy setkáme již potřetí a představí se zde zatím rekordní počet dvanácti vystavovatelů – mladých kreativních českých firem. V jejich nabídce opět převažují doplňky, hlavně kožená galanterie a bižuterie, ale nechybí ani oblečení, potištěné punčochy a naprostou novinkou budou originální české dřevěné brýle.

Nově zde bude například mladá móda Risky Riders Clothing nebo značka Fraise. Fraise je malá česká firma zabývající se navrhováním a výrobou pohodlného dámského a dětského oblečení se zaměřuje například na šití dámských kalhot tzv. tureckého střihu, které jsou velmi pohodlné a vyrobené z kvalitního materiálu. V nabídce jsou jak kalhoty pro volný čas, nejčastěji využívané na jógu, tak i elegantní kalhoty se sníženým sedem. Vše je k dispozici i v dětských velikostech a bez příplatku je možné objednat ušití kalhot Fraise na míru zákaznicím, pro které se nehodí klasické konfekční velikosti.

Autorská dvojice Pipi Punk navrhuje a vyrábí punčochové zboží s originálním potiskem, který zaručeně upoutá pozornost.

Po únorové premiéře se do Fresh Fashion zóny vrací česká módní značka Ritore, která vytváří unikátní kožené pásky a také oblečení pro milovníky minimalistického stylu. Skrývá se pod ní tvorba mladých návrhářů Emilie Swider a Ricarda Toriniho, kteří jsou držiteli několika ocenění za oděvní design.

Originální tašky, pásky a kožené módní doplňky jsou doménou firmy Kertag a kožené kabelky a boty návštěvníkům představí Kabelkový slon. Naopak na nekožené kabelky a tašky se zaměřuje značka Smateria.

Arowana art je značkou bižuterie s motivy výtvarného umění, zatímco Tree of Love představí originální „květinovou“ bižuterii. Značka Ilco zaujme šperky a hodinami vyrobenými z netradičního materiálu – starých vinylových desek. Pozornost jistě vzbudí také originální české dřevěné brýle Zew vyráběné z různých druhů dřeva.

Tradičním účastníkem samozřejmě bude značka Lovemusic, která je spolupořadatelem Fresh Fashion zóny a návštěvníkům již potřetí představí svůj aktuální sortiment mladé módy, doplňků a kožené galanterie.

Datum: 30.6.2014 9:31:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště