Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh módy

KABO
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Fotr Fashion - představí módní hity značek Krymar a Isabell

 

Firma Fotr Fashion je výhradním dovozcem polských módních značek Krymar a Isabell. Nabízí široký sortiment dámské konfekce především pro střední a starší generaci ve velikostech od 40 do 54.

Jedná se o klasickou módu do zaměstnání a pro volný čas, vyráběnou především z přírodních materiálů a z kvalitní italské a polské příze. Firma Fotr Fashion, která se bude prezentovat na veletrhu módy STYL v Brně, připravuje každým rokem pro své zákaznice nové kolekce pro období jaro/léto a podzim/zima. Nabízený sortiment zahrnuje: saka, kabátky, sukně, tuniky, trička, topy, svetry, bundy, kabáty, peleríny a oděvní doplňky. Všechny nabízené modely jsou celoročně skladem ve firemní vzorkovně v Praze, objednávat je lze přímo na veletrhu STYL nebo na velkoobchodním e-shopu: www.fotr-fashion.cz.

Jedním z hitů aktuální kolekce budou opět lněná saka Krymar ve dvou fazonách Safari a Chanel kombinovaná do kostýmů se sukněmi a dodávaná v 8 barevných odstínech. Navíc je možné tato saka barevně kombinovat se všemi šaty z aktuální kolekce firmy Fotr Fashion. Nové modely značek Krymar a Isabell najdete představí firma Fotr Fashion na únorovém veletrhu STYL ve své expozici v pavilonu P. Více informací na: www.fotr-fashion.cz.

Datum: 7.1.2015 14:53:00

Mohlo by vás zajímat


Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2019

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2019

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště