Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Firma LERCH je tradičním vystavovatelem bižuterie


Jestli někoho můžeme zařadit mezi tradiční vystavovatele na veletrzích STYL a KABO, tak je to rozhodně firma LERCH bižuterie Brno, jejíž hlavním sortimentem je bižuterie. Letos zde zahájila prodej nové kolekce podzim-zima 2021/2022.

Šperky z oceli, italské skřipce lisované z kvalitních plastů a ve velice líbivých designech, módní a vlasové doplňky a celá řada dívčích čelenek a sponek s žádanými motivy, to vše můžete ve stánku vidět, ale i objednat. „Svatby se nám konečně rozjely. Žádány jsou fascinátory, různé aplikace, takže oslovujeme a uspokojujeme i tento typ zájemců,“ prozradil majitel společnosti Aleš Lerch.

Spolehnout se také můžete na dobrý poměr mezi kvalitou a prodejní cenou. Na ceny neměla vliv ani tak pandemie, ale enormní navýšení ceny dopravy a zvýšení cen samotnými výrobci. „My se prozatím snažíme ceny kompenzovat a ty nejdražší VIP věci momentálně nenakupujeme, protože bychom je neprodali, což se třeba týká ocelových náramků,“ prozradil Lerch, který však věří, že se třeba v průběhu roku cenová politika okolo oceli opět uklidní a budou mít možnost svým zákazníkům nabídnout to, po čem touží.

 

Datum: 23.8.2021 10:40:00

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2021

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2021

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště