Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

FELINA Lingerie Show

 

Společnost FELINA, renomovaný výrobce spodního prádla pro ženy, připravila na dnešní odpoledne speciální módní přehlídku FELINA Lingerie Show. Na brněnském výstavišti představila tři značky – Felina, Conturelle by Felina a [un: usual]. Mezi modelkami, které na veletrhu STYL kolekci předváděly, byla i Miss ČR 2014 Gabriela Franková.     

Kdo by si myslel, že módní odpoledne začne „z čisté vody“ přehlídkou modelek ve spodním prádle, byl na omylu. Úplně první smyslnou dívku si totiž musel mladý muž vybalit z  černého látkového „korzetu“. Symbolicky tak připomněl začátky firmy, kdy Eugen J. Herbst v roce 1885  založil ve městě Bad Rappenau spolu s deseti spolupracovníky továrnu na výrobu korzetů. V té době to byl počin velmi výjimečný, protože korzety se do této doby dovážely převážně z Francie. Poptávka po nových a zároveň estetických výrobcích stoupla po pěti letech tak výrazně, že nastala nutnost podnik zvětšit a přesunout obchodní prostory do Mannheimu, kde firma sídlí dodnes.

Felina, Conturelle by Felina


V současnosti má společnost své vlastní zastoupení téměř ve všech evropských zemích. V  design centru v Mannheimu vytváří kolekce spodního prádla pro ženy z více než 50 zemí celého světa. Své aktivity rozvíjí také v Severní Americe, Skandinávií, Spojených arabských emirátech a v Rusku. Vlastní výrobní provozy má v Maďarsku, celosvětově zaměstnává na tisíc zaměstnanců a po celém světě spolupracuje s 6500 obchodníky. Všude klade velký důraz na kvalitu, design, funkčnost a pohodlí při nošení spodního prádla, a to i ve větších velikostech košíčků. „Příští rok oslavíme 130 let od založení firmy novou kolekcí,“ slíbili zástupci společnosti na závěr módní přehlídky na veletrhu STYL v Brně.

[un: usual]


Datum: 25.8.2014 9:00:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště