Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

ÊTRE Organic Underwear – ekologické spodní prádlo z etické výroby


Společnost ECO-VILL-TEXT Ltd byla založena v roce 2016 s cílem vyrábět novou udržitelnou a etickou značku spodního prádla ÊTRE Organic Underwear. Tato maďarská značka představuje kvalitní spodní prádlo pro každého, kdo vyznává ekologický životní styl a kdo preferuje pohodlné prádlo bez negativního dopadu na zdraví a životní prostředí.

    

Zpočátku ÊTRE Organic Underwear začínalo s pánským spodním prádlem, ale když ženy začaly vyžadovat taktéž udržitelné a pohodlné produkty, byl sortiment rozšířen o novou řadu dámského spodního prádla. Závod tak v současné době vyrábí i dámské spodní prádlo na zakázku pro španělského zákazníka a jeho výrobní kapacitu kolem 12-13 000 kusů lze v případě nových trhů ještě navýšit. Výroba pomocí speciálních strojních zařízení je realizována v Kapuváru v Maďarsku pod dohledem majitelky paní Erzsébet Tóth, která má více než 20 let zkušeností v tomto odvětví. Značka se zapojila do kampaně Fashion Revolution a výroba zde probíhá za vhodných sociálních a pracovních podmínek v souladu s požadavky poctivé a etické výroby.

    

Produkty jsou vyrobeny pouze z ekologických materiálů. Všechny součásti (látka, příze, ozdoby, štítek) mají certifikát kvality OEKO-TEX Standard 100, který zaručuje, že během celého procesu nejsou použity žádné chemikálie. Základní kolekce je vyrobena z látek, sestávajících z 46% bambusu, 46% biobavlny a 8% elastanu (pro pružnost látky). Správné balení je pro značku velmi důležité; je to elegantní, ale jednoduchá kartonová krabice navržená s ekologickým konceptem. Také logo, které vypadá jako zelené poštovní razítko, odkazuje na udržitelné vlastnosti produktu a použitých materiálů.

   

V dodavatelském řetězci značky jsou zapojeni pouze ti partneři, kteří mohou potvrdit a certifikovat udržitelnou výrobu jejich materiálů. Společnost je členem Maďarské společnosti pro textilní technologie a vědu (TMTE), která poskytuje stálou odbornost pomoc svým partnerům. Dále díky svému členství v Asociaci maďarského lehkého průmyslu se firma účastnila projektu Tex2Green. Společnost má také dobré vztahy s různými módními organizacemi, jako je National Fashion League Hungary Association, která je zakladatelem a organizátorem Global Sustainable Fashion Week (#GSFW). Organické spodní prádlo ÊTRE mělo velmi úspěšnou prezentaci na mezinárodní eko-módní přehlídce 6.#GSFW v r.2021, podívejte se na video:

 

Datum: 26.7.2022 8:10:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště