Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

ERGON a.s. pomáhá vašim nohám už více než 100 let

 

ERGON a.s., vystavovatel veletrhu KABO, je na českém trhu zavedeným výrobcem individuální ortopedické obuvi, vložek a zdravotnického textilu. Je obecně známo, že užívání těchto pomůcek přispívá ke zmírnění a odstranění obtíží spojených s vrozenými i získanými vadami, poúrazovými a pooperačními stavy, neurologickými a metabolickými poruchami. V některých případech mají pomůcky funkci preventivní či kompenzační.

Individuální výroba ortopedické obuvi

Společnost ERGON a.s. vyrábí kvalitní individuální ortopedickou obuv pro všechny typy vad včetně těžkých deformit. „Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně poradit s výběrem vhodného vzoru, materiálů a konstrukce obuvi tak, aby se Vašim nohám dostalo komfortu, jaký si zaslouží. Již několik let máme zavedenu unikátní technologii výroby individuálních ortopedických vložek s použitím systému digiMED – digitálního baropodometrického systému, který umožňuje přesné snímání tlakového zatížení plosek nohou, návrh vložky včetně počítačové korekce podle předpisu lékaře a zcela přesné frézování na počítačem řízené frézce,“ vysvětluje Jana Bobalová ze společnosti ERGON a dodává: „Již více než 100 let dlouhá tradice naší výroby dává tušit bohaté zkušenosti a řemeslnou zručnost, které jsou zárukou kvalitních výrobků. Zároveň je naše firma nositelem zcela nových moderních technologií, designu a materiálů.“


Kompletní portfolio výroby, včetně kontaktů na podnikové pracoviště i síť partnerských poboček, najdete na internetových stránkách www.ergon.cz a nenechte si ujít jejich expozici na veletrhu!

Datum: 13.1.2020 8:59:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště