Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

ELEGA – její tváří je Dana Morávková

 

ELEGA je česká firma z Třebechovic pod Orebem s bohatou tradicí, sahající až do druhé poloviny 19. století. ELEGA vyrábí luxusní kožené kabelky, manažerské aktovky, kožené peněženky, opasky, rukavice a další zboží, vše z nejlepších italských a českých materiálů. Nejvíce produktů míří do Itálie a Německa, na zakázku zpracovává ELEGA i výrobky z výjimečných materiálů jako je krokodýlí a hadí kůže.

V roce 2014 byla založena nová značka ELEGA by Dana M., která vzešla ze spolupráce s herečkou Danou Morávkovou. Díky své velké zálibě v kabelkách, se stala hlavní tváří této nové kolekce. Společně s paní Morávkovou vytvořila ELEGA zcela novou kolekci vycházející nejen ze zkušeností firmy, ale nově také z nápadů a citu pro detail známé herečky.  Kolekce značky ELEGA by Dana M. byla poprvé uvedena na český trh na jaře 2014, pro veletrh KABO je připravena kolekci nazvaná Spring 2015.

Nové kolekce kabelek, aktovek a kožených doplňků značky ELEGA, včetně kolekce ELEGA by Dana M., mohou návštěvníci shlédnout na stánku č. 106,  v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.elega.cz

Datum: 6.2.2015 12:37:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště