Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Dr.Grepl – to nejzdravější pro vaše nohy!

 

PRESTO CZ, s.r.o. je česká firma, která se od r. 1996 zabývá vývojem, výrobou a distribucí ortopedických vložek a pomůcek Dr.Grepl, gelových pomůcek, chráničů a vkládacích hygienických vložek do obuvi a od r.2014 prodejem zdravotní obuvi zn. FLY FLOT.

Další činností PRESTO CZ je velkoobchod doplňkového sortimentu k prodeji obuvi - krémů na ošetřování obuvi, obuvnických kartáčů, vkládacích vložek do obuvi pro všechna roční období, obouvacích lžic plastových a kovových, napínáků do klasické a kozačkové obuvi, šněrovadel a kosmetiky nohou. Výrobky jsou distribuovány do lékáren, zdravotnických zařízení, specializovaných prodejen zdravotnických potřeb, nemocnic,  prodejen s vycházkovou, sportovní a pracovní obuví a prodejen s ochrannými pracovními pomůckami.

Obuv FLY FLOT splňuje náročná kritéria profesionální a domácí obuvi umocněnou elegancí italského designu. Provedení odlehčené konstrukce protiskluzové podešve, s plně flexibilní anatomickou koženou stélkou je ideální kombinací pro pohodlí a dokonalý soulad s chodidlem. Noha v této obuvi "sedí". Obuv je vzorována s ohledem na problémy s plochonožím a jejího pohodlí.

Zdravotní a ortopedickou obuv zn. FLY FLOT, vložky do obuvi a ortopedické dílce do obuvi zn. Dr.Grepl a doplňkový sortiment zn. PRESTO CZ mohou návštěvníci veletrhu KABO shlédnout na stánku č. 021 v pavilonu “F“ brněnského výstaviště, více informací naleznete na www.grepl.cz nebo www.grepl.com .

 

Datum: 19.1.2015 13:56:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště