Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

DRAPS - vše pro sport a volný čas

 

Firma DRAPS s.r.o. patří mezi přední české výrobce oblečení pro sport a volný čas působící na českém trhu od roku 1998. Navzdory převládajícímu trendu přesouvání oděvní výroby do asijských zemí jsou výrobky značky DRAPS nadále vyráběny v České republice, konkrétně v Olomouci.

Sortiment firmy zahrnuje ucelenou kolekci oblečení a doplňků pro nejrůznější sporty, zejména pro aerobik, fitness či běh, ale i oblečení pro cyklistiku, turistiku, tenis, squash, lyžování a další, stejně jako některé speciální druhy oblečení, například cyklistické dresy či kalhoty pro běžecké lyžování. Vedle sportovní kolekce je pod značkou DRAPS vyráběno také elegantní a pohodlné oblečení pro volný čas. Důraz je kladen především na kvalitu, originalitu, pohodlné nošení ale zároveň na vysoce moderní a elegantní design oblečení, který je podporován neustálou obměnou sortimentu z hlediska materiálů i střihů. Oblečení je vyráběno z materiálu v kombinaci bavlna + elastan, ve značné míře se rovněž uplatňují materiály Supplex, AquaMove, Coolmax, Softshell, Thermolite, Thermocool i materiály typu viskóza, polyester, výplněk a pod.

Firma DRAPS provozuje síť vlastních značkových prodejen v obchodních centrech po celé České republice. Výrobky značky DRAPS jsou dále prodávány u více než 200 smluvních obchodních partnerů na území celé České republiky i na Slovensku. Novinky a nové kolekce značky DRAPS mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout na stánku společnosti DRAPS č. 230 v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.draps.cz .

Datum: 27.1.2015 9:24:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště