Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

Obchodní dny módy

KABO
22.-24.8. 2020

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

DOPPLER – deštníky s tradicí i oceněním

 

Společnost Doppler CZ spol. s r.o. představí na únorové výstavě novou kolekci deštníků Doppler, Tamaris, s.Oliver, Knirps, Bugatti a Manufaktur. Společnost s téměř 30 letou tradicí na českém trhu získala ocenění Czech Superbrands 2018 a její deštník Zero99 získal v roce 2019 ocenění reddot design award.


Deštníky s historií

Společnost Doppler byla založena ve 40. letech 20. století jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby postupně rozšířila díky svým pobočkám a dceřiným firmám (v Německu, České republice, na Slovensku a v Hongkongu) oblast svého působení i šíři nabízeného sortimentu. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů.

Česká pobočka byla založena v roce 1991 a úspěšně působí na českém, slovenském i polském trhu. „V Trhových Svinech máme sídlo firmy a výroba polstrů na zahradní nábytek. Pro zákazníky z jihočeského regionu je určena podniková prodejna, která je v hlavní sezoně (duben-srpen) otevřena šest dní v týdnu. Vedle vzorkové prodejny provozujeme i internetový obchod,“ uvedla  Lucie Navrátilová z obchodního oddělení deštníků.  Nenechte si ujít nejnovější kolekce i na brněnském STYLU.

Datum: 27.1.2020 9:49:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště