Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

DOPPLER – Deštník vhodný pro každou příležitost

 

Kdokoliv někdy vyzkoušel deštník jako ochranu před deštěm, se ujistil, že deštníky značky Doppler jsou víc než „jen“ deštníky. Naše značka přináší nezávislý postoj k životu, který je charakterizován hodnotami, jaké jsou například kvalita, tradice a duch doby, v kombinaci s perfektním zpracováním a skvělými detaily. Díky nezávislému designu můžete zapůsobit různými výrazy - od trendy přes klasiku až po extravaganci.

Doppler má vhodný deštník pro každou událost.

Můžete si dopřát vzory a barvy dle Vaší nálady nebo si vylepšit a zvýraznit outfit v jakémkoli deštivém dni.

Značka Doppler je v sortimentu deštníků pojmem již od roku založení první výroby v roce 1947. Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, kde jakostní ruční výroba probíhá v Rakousku. Díky jejich vysoké kvalitě můžeme dovolit poskytnout garanci až 5 let.

CarbonSteel

S deštníky z naší řady Carbonsteel se můžete spolehnout na typickou kvalitu Doppler kombinovanou s funkčností a designem. Ale řada Carbonsteel je mnohem víc, než jen ochrana před deštěm. Tyto deštníky odolávají větru o rychlosti více než 100 km/h v aerodynamických tunelech. Fascinující kombinace nezničitelných materiálů uhlíku a ocely a přitom nízká hmotnost a stabilita deštníků. Nevadí, pokud preferujete elegantní jednoduché  barvy, sportovní kostky nebo klasické proužky, s řadou Carbonsteel zdoláte každou výzvu. Pokud se zaregistrujete na www.dopplershop.cz v sekci „registrace Carbonsteel“, garantujeme Vám záruku 5 let.

Naši designeři připravují každý rok tři módní kolekce – základní celoroční sortiment, veselé a pestré jarní/letní vzory a na závěr roku podzimní/zimní motivy a barvy.

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Nabízíme rovněž velký výběr dětských deštníků v různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním). Důležitým sortimentem jsou i naše reklamní reklamní deštníky, které vyrábíme i pro renomované zákazníky jako je např. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Naši vlastní evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují akční kolekce Derby deštníků a deštníky našich licenčních partnerů: S.Oliver, Knirps, Bugatti.

 

Datum: 26.1.2018 13:45:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště