Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

DOLLY by Le Petit Tom®

 

Bratislavská společnost LIVUA představí na únorovém veletrhu STYL stylové kolekce plné barevných klasických i teatrálních sukní pro děvčata i ženy značky DOLLY by Le Petit Tom®, známé jako “DOLLY sukně”.

Kolekce této značky též nabízí baletní šaty a doplňky pro Dolly dívky, které chtějí nosit baletní oblečení kdekoli! Sukně jsou základem dívčího šatníku od nejmladších novorozeňátek, přes teenagerky, až po dospělé ženy, které sukním jednoduše neodolají.

Od klasické Tutu sukničky v nejžádanějších barevných škálách, až po klasické Tutu baletní šatičky, doplněné baletními, ručně vyrobenými baletními střevíčky značky Mary Janes vyrobené v Itálii z té nejjemnější a nejkvalitnější kůže.

DOLLY se tak stává oblíbeným dárkem po celém světě, který rádi dáváme, stejně jako dostáváme. Kolekce DOLLY by Le Petit Tom® jsou žádané nejen v Čechách a na Slovensku, ale jsou také oblíbené v Nizozemí, Velké Británii, Austrálii, USA, Belgii, Švýcarsku, Polsku, Rusku, Řecku a v mnohých jiných státech po celém světě.

Pokud jste prodejci, neváhejte kontaktovat a navštívit expozici společnosti LIVUA v pavilonu „P“ brněnského výstaviště, ve které budou prezentovány nové modely značky DOLLY by Le Petit Tom®. Více informací naleznete na: www.dadoo.sk .

Datum: 16.1.2015 13:15:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště