Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Dodavatelé metráže a textilní galanterie pospolu

 

Pořadatelé veletrhu STYL již před rokem vyšli vstříc rostoucímu zájmu o textilní materiály, galanterii a další subdodávky potřebné pro finální výrobu prádla a oděvů. Tento trend souvisí s návratem výroby zboží vyšší kvality do Evropy. Proto se v srpnu 2013 na brněnském výstavišti po několikaleté pauze otevřela sekce metrového textilu, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce. Vystavovatelé byli s účastí spokojeni a dohodli se na pokračování této speciální sekce vždy při srpnových veletrzích módy.

Při letošním návratu se zde představí například společnost Tylex Letovice – český výrobce pletených úpletů, speciálních technických textilií a záclon, který se na veletrhu STYL prezentuje především s nabídkou luxusních krajkovin a tylů.

Vystavovat bude rovněž společnost Velveta - přední evropský výrobce bavlnářských tkanin pro oděvní účely, který dle požadavků zákazníků zajišťuje také speciální a finální úpravy na dodaných tkaninách. S využitím nanotechnologií lze zajistit nehořlavé, vodoodpudivé, antibakteriální, protiroztočové a jiné vlastnosti tkanin.

Chybět nebude ani nabídka společnosti PEGA-VEL, která se zaměřuje především na výrobu textilní galanterie, a to jak prádlařské nebo oděvní, tak technické. Zabývá se také výrobou elastických úpletů a elastických ovíjených nití.

Představí se zde členové Klastru technických textilií Clutex – firmy STAP, ELAS a KOH-I-NOOR. Společnost STRIMA CZECH rozšíří sekci dodavatelů o nabídku šicích strojů, speciálních programů a dalších zařízení pro textilní výrobu.

Již veletrh STYL v srpnu 2013 ukázal, že české firmy opravdu mají odběratelům co nabídnout. Kdo z výrobců prádla či oděvů hledá osvědčené dodavatele materiálů, neměl by návštěvu veletržní sekce metrový textil a galanterie vynechat. Její součástí opět bude i Trendové fórum se vzorky metrového textilu a galanterie pro nadcházející sezóny.

Datum: 1.7.2014 9:31:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště