Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

56. mezinárodní veletrh módy

KABO
22.-24.8. 2020

56. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Design Street

 

Novinkou letošního ročníku veletrhu STYL je speciální sekce Design street, kde si na jednom místě prohlédnete oděvy z dílny českých i zahraničních návrhářů.

Designéři, kteří se představí:

Karin Poyel
Za značkou KARIN POYEL / KARIN / stojí šarmantní módní návrhářka Karin Poyel, která již téměř tři desetiletí obléká ženy do šatů, které ani časem neztrácejí na kráse, zvláštnosti ani kvalitě. Móda, kterou Karin vytváří je nadčasová, luxusně zpracovaná a vyrobená z kvalitních materiálů, které se přizpůsobují přirozeným křivkám ženského těla. Karin Poyel je umělecké jméno módní designérky Karin Tomaškovičovej. Patří mezi první profesionální návrhářky na Slovensku, které přispěly ke vzniku unikátní slovenské módy. Její talent, zkušenosti a smysl pro ženskost dokázal vybudovat značku, za kterou stojí tisíce spokojených stálých zákaznic. Jedinečnost jejího módního projevu spojena s ruční prací nejvyšší kvality oslovila mnohé ženy z různých oblastí.

Avenir – Jana Koperová – slovenská módní návrhářka

Lada Vyvialová
Když je zákazníci jednou vyzkouší, už nechtějí nosit nic jiného. Řeč je o šatech značky LADA fashion, pod kterou je podepsaná návrhářka Lada Vyvialová. Modely značky LADA fashion odlišuje od konkurence jedinečný nanomateriál. Šaty z něj vyrobené jsou antibakteriální, chrání proti pocení i UV záření a odvádějí vlhkost. Tyto účinky jsou trvalé. Zákaznice navíc oceňují střih modelů, protože zakrývají nedostatky postavy.

Laura Manuela Sanchez Sanz - vítězka španělské designérské soutěže.

Laura Manuela se v září 2018 stala vítězkou španělské designérské soutěže (33. ročníku Národní ceny módy pro mladé designéry). Toto ocenění mladé návrhářce zajistilo prezentaci na veletrhu STYL, kterou zajišťuje pořadatel soutěže Asociace pro nové a mladé španělské návrháře (ANDE).

Datum: 11.2.2019 8:38:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

 

Vybíráme z firem KABO

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště