Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
18.-20.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

CityZen - značka, která vznikla u piva


Česká značka CityZen
®, která šije v Čechách a na Slovensku, si získává mnoho příznivců. Bavlněné oblečení, na kterém není vidět pot a odolá špíně je unikátem, který ve světě nemá obdoby. A u zákazníků boduje!

Patentovaná technologie CityZen® na bavlněných tričkách, tílkách, polokošilích, košilích a spodním prádle zaručí, že na vás nebude vidět pot, ať jste kdekoli. Oblečení z vnitřní strany velmi dobře saje, vlhkost rozvádí do velké plochy a díky tomu tolik nestudí, výrazně rychleji schne a v neposlední řadě snižuje zápach z pocení. To vše bez použití jakékoli membrány.

Vnější strana oblečení funguje obráceně - je hydrofobní. Všechny tekutiny po něm stečou a nebo je pohodlně sklepnete. A stále se bavíme o prémiové bavlně! Materiál je prodyšný, příjemný na dotek a šetrný i k velmi citlivé pokožce.

V nabídce najdete pánská trička s krátkým a dlouhým rukávem, pánské košile a polokošile. Pro dámy mají trička s krátkým rukávem ve dvou střizích, trička s tříčtvrtečním rukávem, polokošile, Plus Size trička, tílka a kojící trička.

    

Co se spodního prádla týče, nabízejí antibakteriální pánské boxerky a dámské kalhotky. Antibakteriální úprava zamezuje množení bakterií a výrazně snižuje zápach. Stejně jako na tričkách i na spodním prádle není vidět žádná vlhkost. Proto se celý den budete cítit pohodlně.

Zajímavým výrobkem jsou i neviditelná trička pod košili. Tělová trička, která zastoupí nátělníky, využijete pod své oblíbené svršky, které už maje doma ve skříni a na mapy od potu můžete v zapomenout. Tato trička šijí ve dvou variantách - s jednoduchým a se zdvojeným podpažím pro ty, kteří se potí více.

Více informací naleznete na www.cityzenwear.cz

 

 

 

Datum: 9.8.2022 11:53:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - srpen 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště