Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh módy STYL

KABO
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Blue shadow s filosofií Zero Waste i zcela novými kousky ve stylu boho


Filosofie udržitelnosti, nulového odpadu a také fair trade není polské firmě Rosago a jejich značce blue shadow vůbec cizí. Není jim jedno, jakým způsobem jsou oděvy vyráběny a jedno to není ani jejich zákaznicím. I to byl důvod, začali v loňském roce s vlastní výrobou džínsů. Jsou šité z vysoce kvalitní džínoviny, vyrobené v souladu s evropskými ekologickými normami, dodané prověřeným dodavatelem. Z hlediska materiálu jde o kombinaci bavlny s elastanem v procentuálním poměru 98:2.

Pokud jste viděli některé z blue shadow patchworkových šatů, turbanů či spon, pochopíte, že výrobu v duchu zero waste, šetrnější k životnímu prostředí, realizují co nejčastěji. Neustále hledají nové nápady pro její realizaci a jako kreativní duše se zaměřují především na upcyklaci. Na rozdíl od recyklace jde u upcyklace o nové využití surovin, které by jinak již nemohly být použity pro svůj původní účel, ale předtím, než jsou vyřazeny.

V expozici blue shadow najdeme i jiné unikatní boho kousky, z barev vedle přírodních odstínů a květinových vzorů vyčnívají i svěží pastelové tóny modré či růžové. Z materiálů vévodí viskóza a bavlna. Ručně zdobené oděvy jsou originální, stejně jako jejich autorky. Kdo by věřil, že už je to 19 let, kdy si obě sestry Roma a Sara vypůjčily první kapitál od své babičky a začaly s vlastním módním obchodem. Deset let nato, v roce 2013, se jim splnil sen o vlastní značce jedinečného oblečení. A stejně jako ony, je romantická a rebelská zároveň.

 

 

Datum: 20.2.2022 12:36:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště