Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

Obchodní dny módy

KABO
22.-24.8. 2020

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

BENET – antibakteriální ponožky nejen pro sportovce

 

Společnost BENET v.o.s z Červeného Kostelce přiveze na veletrh oblíbené ponožky s antibakteriálním účinkem, které ocení nejen sportovci, ale každý, kdo má rád pohodlí při běžné chůzi.

Označení K036 - Active Silver má antibakteriální ponožka s COOLMAX na jaro a léto, vhodná na běžné nošení i na sporty jako je cyklistika nebo turistika. Ponožka má odlehčený nárt a lem je rozložený okolo kotníku, takže netlačí a zároveň zajišťuje vetší oporu kotníku. Je vyrobena ze speciálně tvarovaného Polyesteru-CoolMax  (80%), antibakteriálního Polypropylénu s podílem stříbra (17%) a Lycry (3%). Tato kotníková ponožka je antibakteriální, elastická, tenká a velmi příjemná.


   
Ideálním doplňkem pro běžné nošení i na sport je antibakteriální ponožka K040-  KLIMAsport Winter. Tato ponožka je v chodidlové oblasti zesílena plyšem, díky tomu nabízí měkčí došlap a šetří tak klouby. Ideální klima zajišťuje materiál COOLMAX , který odvádí pot a reguluje tělesnou teplotu. Ponožka je vhodná i do trackových bot. Co se týče materiálu, obsahuje kromě speciálně tvarovaného Polyesteru-CoolMax  (80%), antibakteriální polypropylenu s podílem stříbra (16%) a  Lycry (4%) také podíl bavlny a to 20%.
Dokonale odvádí pot a je antibakteriální. Má lem s jemným svěrem, zesílenou chodidlovou část a zvýšenou patu pro extrémní zatížení a měkké došlápnutí. Nechybí aretační elastický pruh v chodidle a odvětrávání chodidla, popř. lýtka speciálním druhem úpletu, což urychluje odpařování potu.

Více informací na www.benet-ponozky.cz

Datum: 24.7.2019 13:32:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště