Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh módy

KABO
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Bebefield a Bravado! představí novinky pro těhotné a kojící matky

 

Společnost Silvie Krškové bude na únorovém veletrhu STYL mimo jiné prezentovat novinky značek Bebefield a Bravado!designs. Obě značky si za posledních 15 let co jsou na českém trhu, získaly díky svým vlastnostem velkou oblibu mezi maminkami i široké uznání mezi laktačními odborníky.

Stěžejním artiklem polské značky Bebefield je těhotenská móda a spodní prádlo pro těhotné a kojící ženy. Sortiment této značky je široký a zahrnuje jeansy a kalhoty, svetry, halenky a tuniky, dále šaty, sukně a spodní prádlo.

Hlavním artiklem britské značky Bravado!designs jsou těhotenské a kojící podprsenky a těhotenské spodní prádlo, které jsou díky svým vlastnostem předurčeny pro období těhotenství a kojení. Tato značka Bravado! se může pochlubit tím, že mezi maminkami, které toto prádlo používají a pochvalují si je, jsou i známé herecké a pěvecké celebrity jako Beyonce, Angelina Jolie, Penelope Cruz, Mariah Carey, Pink, Eva Herzigová, Christina Aguilera nebo Cate Blanchett.

Novinky a nové modely značek Bebefield a Bravado! mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout na stánku Silvie Krškové v pavilonu P brněnského výstaviště, více informací naleznete na: www.bravadodesigns.com .

Datum: 7.1.2015 15:00:00

Mohlo by vás zajímat


Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště