Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

„BE NATURAL by Jana“ – nová kolekce na veletrhu KABO od JANA SHOES

 

BE NATURAL by Jana“ je o životním postoji a přirozenosti každého z nás. Značka slibuje své majitelce -  „BE NATURAL – buď sama sebou a nos, v čem se dobře cítíš“.

Kolekce BE NATURAL je spojením krásných usní a opravdového umění řemeslné výroby. Lodičky a polobotky mají podšívku vyčiněnou přírodními rostlinnými činidly, kotníky a kozačky antibakteriální textilní podšívku. To vše jsme doplnili pružnými a dobře ohebnými podešvemi v souladu s aktuálními trendy. KAŽDÁ žena může mít obuv, která je zároveň pohodlná i módní.

Již více než 15 let designuje JANA SHOES pěkné boty pro 100% pohodlí. To se nám daří stále lépe a náš úspěch roste. Protože vedeme nesčetná jednání s obchodníky, dobře víme, že v dnešní době pohodlí nespočívá jen v nošení pohodlných bot. Touha po něčem novém roste den ode dne. Současná žena potřebuje inspiraci a módní impulzy. Očekává moderní materiály, zajímavé barvy a nové tvary podešví. Prostě boty, které přirozeně zvýrazní její osobnost a styl.

My jsme to pochopili, proto s hrdostí a rádi představujeme novou linii „BE NATURAL by Jana“.

Je inspirována přírodou, jednoduchostí a městským životním stylem, v kolekci dominují, jak elegantní, tak i hrubší styly. Zákaznice najde širokou paletu barev a odstínů, od hnědé až po sytou modrou a červenou. Všechny modely jsou zhotoveny s osobitým rukopisem. Ty nejjemnější materiály vymýšlíme a vyrábíme ve speciálních výrobních postupech a důmyslně je navzájem kombinujeme. Výsledkem je stylová nadčasová obuv spojující vášeň a řemeslnou ševcovinu.

Kolekce klade velký důraz na design a pohodlí. Měkoučké stélky, gumičky, pohodlná šířka „H“, pružné podešve a měkký svrškový materiál, to vše zajistí nejvyšší pohodlí při nošení. Cenová úroveň značky začíná již na částce kolem dvou tisíc korun.

My z JANA SHOES věříme, že móda a udržitelnost – s ohledem na ekologii - se nevylučují, ale naopak doplňují. Jsou přesně to, co dnešní zákaznice potřebují. Po celém světě neustále pracujeme na zdokonalení výrobních postupů tak, aby náš svět byl trvale udržitelný. Omezujeme použití chemických látek ve výrobě. Navíc vyrábíme velkou část kolekce Be Natural v Evropě tak, aby stále vypadala svěže, čerstvě a neotřele. Nezapomeňte navštívit naši expozici č. 050 na srpnovém veletrhu obuvi KABO v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.jana-shoes.com

Datum: 13.5.2016 8:58:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště