Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh módy STYL

KABO
20.-22.8. 2022

59. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

AZA Import s.r.o. uspokojí nožky jakékoli ženy


Firma AZA Import s.r.o. je největším velkoobchodním prodejcem s obuví v České republice. Na veletrhu KABO patří jednoznačně mezi tradiční a spolehlivé vystavovatele. Zhruba polovinu svého širokého sortimentu dováží z Brazílie, část zboží z Evropy a jen z malé části doplňuje svůj sortiment z Číny.

„Brazilská značka Piccadilly se zaměřila na mimořádný komfort a dodává do více než 100 zemí světa. Každý rok má ve svém portfoliu okolo 25 až 30 tisíc nových modelů,“ říká Jaroslav Česal, jednatel AZA Import s.r.o.. Tento světový lídr s módní obuvi pro ženy, která je speciálně vyvíjena a vyráběna s ohledy na deformity a jiné vady nohou (haluxy, křečové žíly a vady nohou) i páteře, je vlajkovou lodí plzeňské společnosti. Tlumený náraz při došlapu, obuv přizpůsobující se chodidlu i tvaru nohy, stélky s antibakteriální a antimikrobiální úpravou zaručují komfort v každé ročním období. „Materiály se dají srovnávat s kůží nebo ji v řadě parametrů dokonce předčí,“ dodává Jaroslav Česal o značce Piccadilly, která je synonymem vysoké kvality a inovativních technologií a designu.

Velmi oblíbenou značkou mezi koncovými zákazníky je také značka Ladies. „Je hodnocena jako dámská módní značka zaměřující se na vysoký standard. Obuv je vyráběna většinou z vysoce kvalitních ovčích a kozích kůží,“ potvrzuje jednatel firmy a my ještě doplňujeme, že dále v nabídce AZA Import s.r.o. objevíte skvělé modely značek Imac, Olympikus, Rock Spring, Scooter, Bottero, Beirario vyrábějící dětskou, dámskou i pánskou obuv, zdravotní obuv Medi Line a další.

 

 

Datum: 20.2.2022 12:00:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2022

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště