Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh módy

KABO
16.-18.2. 2019

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Axel Accessories - nové kolekce světoznámé značky!

 

Společnost Axel Accessories z řecké Soluně, podnikající v oblasti módy od roku 1999 je jednou z největších a nejznámějších firem vyrábějící módní doplňky, tašky a kabelky. Trendové a módní doplňky, nové kolekce značky Axel Accessories cílené na moderní, dynamické a všestranné ženy s jedinečným osobitým stylem, jsou každoročně předváděny na významných mezinárodních veletrzích po celé Evropě.

Každoročně se Axel Accessories prezentuje na následujících veletrzích:

  1. Who’s next, Paříž, Francie
  2. Bisutex, Madrid, Španělsko
  3. Homi, Milano, Itálie
  4. Tendence / Ambiente, Frankfurt, Německo
  5. Styl Kabo, Brno, Česká republika
  6. Mostra Rota, Atény, Řecko

Kouzelný svět Axel Accessories nabízí své zboží prostřednictvím svých značkových prodejen, rozmístěných na strategických místech s cílem zajistit příjemný zážitek z nakupování. V Aténách, v Řecku, Evropě i na Středním východě. Vývoj Axel Accessories pokračuje dynamicky i nadále, jeho modely zdobí výkladní skříně desítek obchodů v Evropě i po celém světě. Axel Accessories se účastní největších mezinárodních módních přehlídek, jejichž prostřednictvím se prosazuje a navazuje obchodní spolupráci v dalších lokalitách celého světa.

Aby návštěvníci veletrhu KABO nemuseli vyhledávat prodejny Axel Accessories v zahraničí, bude tato společnost vystavovat své kolekce ve expozici č. 036 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště, na nevšední velké ploše 60m2. Více informací naleznete na: www.axelaccessories.com

 

Datum: 6.2.2015 8:33:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště