Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

ANYTRA - naše klobouky a čepice podtrhnou celkový outfit


Jsme rodinná firma zaměřená od roku 1993 na prodej módních doplňků zejména pokrývek hlavy a jako každoročně se účastníme výstavy STYL v Brně. 

Těšíme se na setkání s našimi zákazníky a připravili jsme pro ně novou kolekci pokrývek hlavy, klobouků, baretů a čepic. Kolekce je zaměřena zejména na ženy, ale nezapomněli jsme při tom ani na muže s cílem uspokojit veškeré požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků a to ne jen u nás, ale i v zahraničí.  

V naší nabídce na letošní STYL najdou celou řadu tvarů a stylů v módních barvách pro nadcházející sezonu ve všech cenových kategoriích. Zejména bychom chtěli upozornit na velmi exkluzivní, limitovanou a originální designovou kolekci klobouků, baretů a čepic z vlny, na jejichž výrobu byly použity ty nejkvalitnější materiály, zpracované řemeslnou výrobou založenou na dlouholeté tradici.

Nebojíme se říci, že určuje i trendy v tomto segmentu módních doplňků, což jsme si ověřili naší účastí na prestižních výstavách v zahraničí mezi renomovanými výrobci. Jak víme, tak klobouk a nebo čepice nás ochrání před povětrnostními vlivy, ale také podtrhuje celkový outfit a proto věříme, že i letos si výrobky z naší nabídky najdou své spokojené zákazníky.

Datum: 9.8.2022 16:08:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště