Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
22.-24.8. 2020

Obchodní dny módy

KABO
22.-24.8. 2020

Obchodní dny obuvi a koženého zboží

Albot nabídne obuv do každého počasí

 

Společnost Albot se zabývá velkoobchodem s obuví po celé České Republice a maloobchodním prodejem obuvi a kožené galanterie v královéhradeckém kraji. Na srpnovém Kabu představí kolekci podzimní a zimní obuvi American Club, dále pak holínky a sněhule firmy Demar. 

American Club je polská značka obuvi s dlouholetou tradicí. Nabízí široký sortiment obuvi pro celou rodinu: tenisky, pantofle, sandále, vycházkovou a sportovní obuv i zimní softshelovou obuv s membránou Tripletex. Demar je polský výrobce obuvi s tradicí od roku 1978. Zabývá se výrobou holínek, sněhulí, obuvi pro myslivce a rybáře a také ochranné pracovní obuvi.

V rámci velkoobchodního prodeje obuvi v České republice zastupuje Albot  ještě další značky jako INBLURAWEKSDKSKARPOLSKARBEKHASBYRIBOS a dodává široký sortiment dámské, pánské a dětské obuvi. V jejich portfoliu najdete plátěnky, holínky, domácí, sportovní, trekingovou a vycházkovou obuv i speciální nabídky pro myslivce, rybáře či obuv pracovní. A jakou obuv by si osobně vybral pro sebe zástupce společnosti ALBOT Jaroslav Trejbal? „ Určitě bych si vybral některý z modelů zimní obuvi American Club vyrobený ze Softshellového materiálu v kombinaci s membránou Tripletex.“ 

Datum: 30.7.2019 12:16:00

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2020

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště