Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

2Go Shoe Company to je Mustang Shoes a Cosmos Comfort

 

Funkčnost a inovativní design v kombinaci s nejkvalitnějšími materiály při dodržování nejvyšších standardů kvality ve výrobě, jsou hnací silou společnosti 2Go Shoe Company při její každodenní činnosti. Od prvotního nápadu až po konečnou realizaci, má společnost 2Go Shoe Company vždy na prvním místě zákazníka, kerému nabízí nejnovější módní trendy. Móda, trend, funkce a design = bota jako zážitek!

Mustang Shoes to je ztělesnění autenticity v městském stylu. Móda, trend a inovativní design jsou základními kameny nové kolekce dámské, pánské a dětské obuvi značky Mustang. Při výrobě je použito vysoce kvalitních materiálů, které společně s moderními tvary v mnoha variacích dělají značku Mustang nepřehlédnutelnou.

Cosmos Comfort to jsou módní a trendy lodičky s dřevěnou podešví. Tento používaný módní materiál ztělesňuje image značky Cosmos Comfort. Příjemné, zdravé a komfortní nošení je zaručeno díky použití vysoce kvalitní korkové vložky do bot. Cosmos Comfort  to je známá značka pro širokou veřejnost.

Nové kolekce a modely obuvi značek Mustang a Cosmos Comfort mohou návštěvníci shlédnout na stánku společnosti 2Go Shoe Company č. 053 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.2go-shoes.com .

Datum: 21.1.2015 8:46:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště