Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh módy STYL

KABO
19.-21.8. 2023

61. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

25 let veletrhů módy v Brně

 

Ve dnech 17. až 19. února 2018 se v Brně konají již 51. mezinárodní veletrhy STYL a KABO - největší B2B prezentace módního průmyslu na českém a slovenském trhu. Slovenské firmy opět mají příležitost oslovit svou nabídkou obchodní partnery a předvést jim novinky chystané pro příští sezonu.


Historie veletrhů STYL a KABO se začala psát právě před čtvrtstoletím. Na krásném funkcionalistickém výstavišti v Brně tehdy připravovali první ročník veletrhů, kde měli poprvé dostat prostor výhradně výrobci textilu, obuvi, kožené galanterie a bižuterie, kteří se v minulosti účastnili Mezinárodních veletrhů spotřebního zboží. Pořadatelé tak chtěli vyhovět sílící poptávce po kontraktačních setkáních konaných dvakrát do roka v rytmu střídání módních sezon, a to v kultivovaném prostředí a s doprovodnými přehlídkami. Po 25 letech je jasné, že se tento záměr podařilo beze zbytku naplnit a STYL i KABO stále mají své pevné místo v kalendářích odborníků z módní branže. Posledního jubilejního 50. ročníku se v srpnu zúčastnilo 253 firem z 15 zemí a počet prezentovaných značek vzrostl na 780. Nové kolekce pro sezonu jaro a léto 2018 si podle předběžného odhadu prohlédlo přibližně pět tisíc odborných návštěvníků, především obchodníků a nákupčích.

V únoru návštěvníky čekají především nové kolekce pro sezonu podzim a zima 2018/2019. Představí se nejen v expozicích vystavovatelů, ale také na kontraktačních módních přehlídkách věnovaných jak dámské a pánské konfekci, tak i spodnímu prádlu a punčochovému zboží. Novinkou bude speciální přehlídka, kterou sestaví módní blogerky z kousků vybraných z kolekcí vystavovatelů. Také účastníci veletrhu KABO mohou své novinky v sortimentu obuvi a kožené galanterie prezentovat inovativní formou - přímo v pavilonu V se otevře KABO Fórum pro krátké firemní prezentace s využitím audiovizuální techniky.

Datum: 22.12.2017 9:19:00

Fotogalerie STYL-KABO

Mohlo by vás zajímat

Video

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro Katalog - únor 2023

 

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště