Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh módy

KABO
18.-20.8. 2018

Mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží

Cestujte chytře a pohodlně s praktickými kufry Titan a Travelite!

 

Firma Shopen Group s.r.o. přináší na český a slovenský trh cestovní zavazadla, která vám usnadní cesty za prací i odpočinkem. Na veletrhu Kabo opět představíme kvalitní kufry oblíbených německých značek Titan a Travelite.

Travelite – kufry, jež vás nadchnou nejen vysokou kvalitou zpracování, ale i přijatelnou cenou. Mezi největší hity této značky patří odolné a prakticky řešené textilní kufry a palubní tašky CrossLITE, které jsou určeny všem, kdo často cestují letecky i jinými dopravními prostředky. Výhodou této řady zavazadel je především nízká hmotnost, interiér usnadňující organizaci věcí, speciální TSA zámek s lankem pro sepnutí všech zipů, výklopná přední kapsa na cestovní potřeby a také velmi elegantní vzhled.

Oblíbenou novinkou je i řada skořepinových kufrů a kosmetických kufříků Vector, jejichž doménou je tvrdá skořepina se speciální odolnou úpravou povrchu pro ochranu věcí, velký objem, ale i chytře řešený interiér usnadňující manipulaci a organizaci. Kufry jsou navíc vyráběny ve dvoukolečkových i čtyřkolečkových verzích.

Titan nabízí luxusní zavazadla té nejvyšší kvality, která splní i ty nejnáročnější požadavky na odolnost, funkčnost jednotlivých prvků a komfort při cestování na krátké i delší vzdálenosti.

Titan Prior je naprostou špičkou mezi skořepinovými kufry nové generace. Inovativní materiál Senolite propůjčuje kufru jedinečný vzhled, je odolný, robustní, a přitom i velmi lehký. Díky speciálnímu tříbodovému systému zavírání na klapky je tento model naprosto voděodolný. Prior je jedním z nejluxusnějších kufrů dostupných na evropském trhu, který je vyráběn přímo v Německu. Nově je k dostání ve dvou verzích – Flash (lesklý a hladký povrch) a Smart skin (hrubá diamantová struktura pro neporazitelnou odolnost).

Největší novinkou značky Titan je řada Power Pack, která je určena především lidem pohybujícím se v byznys sféře podnikání a obchodu. Batohy, palubní kufříky i tašky splňují normy IATA, jsou vybaveny kapsami pro snadnou organizaci a rychlý přístup k dokumentům, polstrovanými přihrádkami na notebook i tablet. Výhodou je také praktický popruh pro snadné nasunutí na madlo kufru. Prémiový materiál s dlouhou životností, unisex provedení a reprezentativní vzhled nadchne dámy i pány.

Velké oblibě se těší i zbrusu nová řada polypropylenových kufrů Limit s extra odolnou povrchovou úpravou, pro níž je charakteristická nejen vysoká odolnosti vůči nárazům a proražení. Stylový design je doplněn i řadou funkčních prvků, jakými jsou například kvalitní a tichá kolečka, TSA zámek, chytrý systém balení s popruhy, integrovaný adresní štítek či expandér, kterým je vybaven kufr velikosti M.

Společnost Shopen Group s.r.o. nabízí velkoobchodní spolupráci. V našeho b2b online prostředí najdete i cestovní zavazadla prémiových značek Heys, Stratic, March, Ciak Roncato či Check.In, kvalitní batohy CabinZero, Everki, Chiemsee, Ceevee a Take it easy i originální tašky a doplňky Reisenthel a LOQI.

Přijďte se přesvědčit o kvalitě nabízených výrobků Titan & Travelite na náš stánek, kde se také dozvíte více o možnostech obchodní spolupráce. Těšíme se na vaši návštěvu!

Shopen Group s.r.o.
Václavská 222/4
603 00 Brno

http://b2b.shopen.cz/
http://titan-kufry.cz/
http://travelite.cz/

Datum: 17.2.2017 13:41:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - únor 2018

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště